Autorzy

Grzegorz - Obecnie mam 34 lata. Jakiś czas temu przeszedłem proces leczenia związany z pobytem na onkologii. Przeszedłem długą, 6-miesięczną chemioterapię i miesiąc naświetleń. Walkę wygrałem. :) Po wyjściu ze szpitala... pozwoliłem sobie na opisanie całej mojej historii. Mam nadzieję, że ktoś zdecyduje się ją wydać. Chętnie dzielę się informacjami ze swojego pobytu w Centrum Zdrowia Gersona na Węgrzech, wiedzą o procedurach, informacjami ogólnymi nt diety i budowaniu Świadomości Zdrowia.


Audycja z moim udziałem w radiu nt Terapii Gersona i nie tylo.
http://www.kontestacja.com/?p=episode&episode=908

Wywiad, jakiego udzieliłem dla WellnessDay:
http://www.wellnessday.eu/zdrowie/medycyna-alternatywna/942-grzegorz-pawlak-meczyzna-ktory-pokonal-choniaka.html

Po 4 latach prowadzenia bloga bezinteresownie nie pobierając za to żadnego wynagrodzenia pomyślałem o takiej formie wymiany między nami, która przyniesie korzyść Nam obojgu. Jeśli chcesz skorzystać z mojego doświadczenia i informacji (choć większość znajdziesz na tym blogu) odwiedź naszą blogową księgarnię Nie wysyłaj mi potwierdzenia zakupu, zostawiam to Twojemu sumieniu.
Jeśli chcesz nadal do mnie napisać: blogleczenienu[at]gmail.com - [at] zastąp @Artur - Grzegorza poznałem kilka ładnych lat temu, a gdy dowiedziałem się o jego chorobie bardzo chciałem mu pomóc i w naturalny sposób zacząłem szukać najbardziej zdrowych i życzliwych metod leczenia nowotworów na wszelkich możliwych poziomach. Zacząłem również trochę o tym pisać i tak zrodził się pomysł na ten blog. Teraz Grzegorz prowadzi go samodzielnie.