Kuponik TYLKO dla Czytelników !

Zasady są proste:
1) - masz talent, umiejętność, wiedzę na sprzedaż, prowadzisz szkolenia...
- prowadzisz pensjonat, hotel, motel, wynajmujesz nad jeziorem..
- gotujesz wyśmienicie, pieczesz wyborne ciasta (poproszę na mące żytniej, bo nigdzie nie ma)...
- inne nie wymienione też bierzemy pod uwagę :)

2) OGŁASZASZ SIĘ NA BLOGU. Ogłoszenie jest bezpłatne. W mailu zgłaszającym wpisujesz w temacie obowiązkowo "kuponik - [rodzaj usługi]".

3) Obowiązkowo podajesz cenę za usługę i namiary lub choć wytyczne związane z wyceną. Jeżeli możesz dojechać uwzględnij to, jeśli możesz lub musisz przez skype, również to uwzględnij. Oszczędzisz sobie i innym czasu.
4) UDZIELASZ NAM RABATU :) Liczy się Twoja uczciwość ! jeśli odkryjemy kłamstwo to papa. Blog czyta 500 stałych czytelników i 800-1000 osób dziennie go odwiedza (rekord to póki co 530 w ciągu doby), a to Twoi potencjalni klienci :))
5) Zgadzasz się na publikację danych w tym swoich danych osobowych i kontaktowych, abym nie musiał wysyłać każdemu zainteresowanemu maila uwzględniając prawo do wglądu, edycji i usunięcia stosownie do postanowień ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst pierwotny: Dz. U. 1997 r. Nr 133 poz. 883).
6) MUSISZ BYĆ Subskrybentem bloga min. 3 miesiące. To informacja tylko dla osób, które potrafią docenić wartość tego bloga.


===============*********===============


Konfiturę z dyni hokkaido słodzona ksylitolem -
Skład: dynia hokkaido 63%, ksylitol 14 %, pektyna, sok z cytryny 5%, imbir ,grapefruit 10% sól himalajska, przyprawy.
Sporządzono z 81 g owoców na 100 g produktu
Waga netto: 200 g
Konfitura została sporządzona ręcznie, według zasady pięciu przemian. Do produkcji wykorzystano świeżą nie mrożoną dynię hokkaido. Produkt nie zawiera cukru.
Według tradycyjnej medycyny chińskiej dynia - słodka w smaku, posiada rozgrzewające właściwości termiczne . Dynia wzmacniają śledzionę i żołądek oraz zawiera witaminy z grupy B i witaminę C. Łagodzi stany zapalne, usuwa substancje toksyczne z organizmu.
Grapefruit posiada ochładzające właściwości termiczne a substancje w nim się znajdujące mają działanie antygrzybiczne. Produkt nie zawiera cukru.
zostało mi jeszcze ostatnie 100 słoiczków w cenie 8 zł za sztukę .
Osoba kontaktowa: Andrzej Wasilak tel.601894574 


===========


Maria Magdalena Damaszk - jestem mgr pedagogiki - terapeutą. Specjalizuję się w psychosomatycznym diagnozowaniu i terapii. Opisy symptomów chorobowych przesyłać można drogą mailową  na adres: dasmar(at)interia.pl (zamiast at wpisz @) lub telefonicznie: tel. 662-624-319
Odpowiedź w formie opisu i zaleceń terapeutycznych po otrzymaniu przelewu opłaty w wysokości 50 zł, oszczędzasz 100 zł;


===========


Pracownia Twórczego Słowa Marta Żaczkiewicz - ręczę za jej fachowość, BO KORZYSTAM z tłumaczeń :)
Wszystkim czytelnikom bloga oferuję tłumaczenia uwierzytelnione dokumentów samochodowych w promocyjnych cenach w 19 językach oraz tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione z 20 % rabatem od cen znajdujących się w cenniku na mojej stronie www.zaczkiewicz.com.pl (cennik z 09.03.2012, o cennik tłumaczeń samochodowych zapytaj).

Tel: 785 199 054

Dane siedziby/kontaktowe:
Pracownia Twórczego Słowa
Marta Żaczkiewicz
ul. 23 lutego 4/6, m. 22
61-741 Poznań

=============
Magdalena Klimczak - prowadzę kameralne studio języka angielskiego i oferuję wszystkim zainteresowanym czytelnikom bloga nowoczesne i skuteczne lekcje języka angielskiego przez skype w komforcie Twojego domu lub biura. Dostosowuję poziom nauczania do potrzeb i oczekiwań studenta. Lubię to co robię i serdecznie Ciebie zapraszam. 
Cena promocyjna 40zł za 60 min.

Dane kontaktowe:
tel.660 681 612
e-mail:maglima(at)wp.pl - 'at' zastąp @
skype:klimagus
http://www.facebook.com/pages/English-For-You-Klimczak-Magdalena/382181248531323

=============

Ewa
masaż Mauri
Tel: 78222728
rabat 5% przy wersji masażu 1h,
rabat 10% przy wersji masażu > 1h.