Wyjazdy do Centrum Gersona i Chin


Drogi Czytelniku,

Jak mogłeś przeczytać na blogu byłem dwukrotnie uczestnikiem turnusów w Centrum Gersona na Węgrzech. W związku z tym, że wiele osób poszukuje informacji na ten temat i chciałoby wyjechać a nie wie jak się za to zabrać - oferuję swoją pomoc w tym zakresie.
Od 1szego pytania do nich z pomocą w tłumaczeniu po przeprowadzenie do wyjazdu.
Bezpłatnie oczywiście.
Więc jeśli chcesz lub musisz, a nie wiesz jak, napisz.
Kontakt w zakładce Autorzy.

W ub. roku byłem również ze swoim przyjacielem w Chinach na leczeniu onkol.
Wciąż pozostały mi stare kontakty i wspomnienia.
Jeśli bierzesz pod uwagę również i tę opcję, proszę o kontakt.
Wyjazd dotyczy pobytu w szpitalu w Tianjin (znanym z leczenia naszej baletnicy) oraz niedługo być może do Pekinu w sprawie przeszczepu komórek macierzystych.


10 komentarzy:

 1. Czy ten szpital w Tianjin to miejsce, które znamy z filmu Grega Bradena, na którym widać znikający pod wpływem intencji/energii rąk nowotwór? Czy ktoś wie jak się tamto miejsce nazywa? Mój przyjaciel ma raka jelita grubego i jedzie wkrótce w sprawach zawodowych do Chin, chciałabym go tam nakierować...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szpital o ktorym mowisz NIE jest w TJ i oficjalnie zostal zamkniety. Powodow latwo sie domyslec, oficjanie to przepisy p-poż. :/

   Usuń
 2. itam serdecznie,


  O metodzie gersona dowiedzialam sie stosunkowo niedawno, ale zgłębiam wiedze na jej temat i budzi we mnie nadzieje na wyzdrowienie.Piszę w imieniu mojego taty, ma 57 lat, zdiagnozowano u niego raka jelita grubego, obecnie jest po 2 operacjach usunęcia guzów, i poddaje się radioterapii jeszcze do końca czerwca. Jego ogólny stan jest dobry, nic go nie boli, skutków ubocznych radioterapii nie odczuwa.Powiedzialam mu wczoraj o metodzie gersona i tez się nią zainteresował, dlatego pisze do pana, z prośbą o przybliżenie mi wiedzy i całej tej kuracji, jak to sie odbywa na Węgrzech, ile trwa pobyt?jaki jest koszt?co wchodzi w cenę pobytu? czy tata moze się jej poddac z takim rakiem? jak sie z nimi skontaktowac?jezeli potrzebuje pan wiecej informacji o przebiegu choroby to mogę wysłać skan dokumentów.

  Cięzko jest mi przetłumaczyc tacie jak duzy wpływ na to ze zachorował ma żywność, ze powinien trzymac diete,zdrowo jeść, on mówi ze "wie" ale jak pyta lekarza to on mu odpowiada ze moze jesc wszystko, tylko lekkostrawinie aby zachowac regularnośc wypróznien, i tyle, nierozumiem dlaczego lekarze nie propaguja wsrod pacjentów zdrowej zywności, nie informują o zagrozeniu jakie niesie ze sobą obecna żywność. Staram się rozmawiac z tatą, zwłaszcza ze mieszkam na wsi, mamy swoje warzywa, ogródek, moze nie najwiekszy ale zawsze mozna zbiory poszerzyć.Myśle ze moze jakby wyjechał do tej kliniki, tam przeszedłby przez cały ten etap ze żdrową żywnoscią to było by mu lżej, i byłby bardziej swiadomy tego jak to co jemy wpływa na nas i na nasze zdrowie.Dlatego prosze o pomoc, jezeli to nie jest problem dla pana.

  Dziękuje

  Basia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo mail JEST zapisany w NIEPRAWIDŁOWYM formacie, aby roboty mi spamu nie wysyłały. Pisze się @ zamiast (at).

   Usuń
 3. W Darmstadt Dr.Puttich, doswiadczony lekarz prowadzi terapie wit.B17

  http://witamina-b17.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy ma Pani jakieś doświadczenie z kliniką w Darmstadt? Czy przeprowadzone leczenie przyniosło poprawę? Wysłałam e-mail do kliniki , ale brak odpowiedzi.

   Usuń
  2. Ja dostałam od Nich odpowiedź po kilku dniach.
   W 2015 roku koszt terapii pięciodniowej - 4300 euro. Leczenie można rozpocząć w dowolnym terminie.

   Usuń
  3. w kliniece hipertermi w hanovr tez lecza wlewami z witaminy b 17 do tego wlewy z witaminy c itd terapia gersona , polecil nam ja lekaz medycyny wyleczyli jej znajoma z raka , jedziemy do nich z tata koszt to ok 2500 3500 euro tydzien

   Usuń
 4. Aktualny cennik Gerson Health Centre na Węgrzech:

  The cost of a two-week residential course is EUR 6,500 (including VAT) per patient (who must be aged over 18). This does not include travel expenses to and from the Centre.

  The fee covers the following:
  - Accommodation in single or double rooms, each with its private bathroom;
  - The full Gerson diet and juices made from certified organic produce;
  - All Gerson supplements;
  - Regular medical consultations;
  - Setting up the treatment to suit the patient individual needs and actual condition.

  The cost for the companion, sharing the patient’s room and receiving three meals a day is EUR 900 (including 27% VAT).

  Additional costs would only be charged if the patient required any medical treatment or procedure that was not part of the Gerson therapy. Organizing the medical examination, hospitalization, transport, translation, etc. would cost EUR 40-60. This does not cover the cost of any treatment or service that might become necessary.

  OdpowiedzUsuń
 5. Proszę o e-mail do tej osoby która zajmuje się pomocą w zorganizowaniu pomocy wyjazdu do kliniki gersona na Węgrzech

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: