niedziela, 23 stycznia 2011

Filmowa niedziela - musisz to zobaczyć !


Jeżeli jesteś na bieżąco w czytaniu postów to wiesz jak dużą wagę przykładałem ostatnio do roli emocji oraz Umysłu.

Przesłaniem dzisiejszego dnia będzie cytat z filmu, który załączę:
"Jeżeli myślisz, że Twoja choroba jest nieuleczalna - to masz rację.
Jeżeli myślisz, że Twoja choroba jest ULECZALNA - to również masz rację"

Pomyśl przez chwilę... wiele osób uzależnia swoje samopoczucie od opinii / reakcji / potwierdzenia osób, autorytetów z zewnątrz. Czy gdyby dzisiaj przyszedł do Ciebie lekarz i powiedział "Jest Pan zdrowy, wyniki się Panu poprawiają, każdego dnia będzie Pan / Pani czuła się lepiej"... jakbyś się poczuł ? BĄDŹ SWOIM WŁASNYM LEKARZEM ! Twoje ciało każdego dnia analizuje miliony informacji wprawiając w ruch chemiczną machinę, która ma przywrócić Ci zdrowie ! Włącz wizualizację... wyobraź sobie jak lekarz / Twój największy autorytet przychodzi do Ciebie i mówi "Jesteś zdrowy, wyniki masz super". Ackeptuj myśli, które się mogą pojawić "ja tak nie umiem, to za trudne, ja tak nie potrafię, to głupie, to nie ma sensu, co inni powiedzą, dorośli poważni ludzie tak się nie zachowują..." - Akceptuj , wpuszczaj je jak gości do swojego umysłu i pozwól aby przeszły, walka nic nie da !

Posłuchaj swojego ciała, ale jednocześnie zachowaj zdrowy rozsądek. Nie trzeba być dietetykiem, aby wiedzieć, że słodycze, czekolada mleczna, tłuste smażone potrawy, kwasy nasycone w naszym stanie organizmu są działają na zgubę.

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA GENIALNYCH FILMÓW:
- Sok z pszenicy - rewolucja w odżywianiu.

- Jak przygotować samodzielnie pszenicę w domu

- Żyjąca Matryca - wprowadzenie - mam nadzieję znaleźć całość,

- Nauka Cudów - o przełomie w nauce dotyczącym badań nad Naturą Rzeczywistości

- Surowa dieta leczy - w serwisie YTube jest MNÓSTWO innych nt surowizny !

- dla ambitnych - Bruce Lipton - Nowa biologia - o nowych odkryciach NaukiAbyś nie czuł presji, że znowu coś odkryto z czego Ty nie korzystasz, a sądzisz, że powinieneś dla zdrowia - dodam tylko, że pszenicę można zastąpić sokiem z aloesu. Oczywiście najlepiej robionym samodzielnie :) Wykazuje podobne działanie.

I z ostatniej chwili... ostatnie badania na Uniwersytecie w Oxfordzie dowiodły, że GENY na które do tej pory zwalaliśmy odpowiedzialność za nasze zdrowie, w tym nowotwory stanowią jedynie 15% - reszta to styl życia i bycia, czyli to co jesz, jak jesz, jak żyjesz, jak o siebie dbasz !

---
Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

rak jest uleczalny: