sobota, 3 września 2011

Gdy Bóg ma "inną twarz"


Dziś krótko, znalazłem tę stronę w trakcie poszukiwań chińskich ziołoleków.
Jak się okazuję Adwentyści tak zaciekawili rząd USA swoją niezwykle niską zapadalnością na raka jelita grubego, iż postanowił on wydatkować 5 mln USD na badanie przyczyny. Ale nie musisz mieć takich pieniędzy, aby poznać ich wynik :) Rezultatem jest oczywiście dieta, spokojne, umiarkowane życie oraz życie we wzajemnie wspierających się społecznościach. Proste ? bardzo.

http://www.pt.maranatha.pl/

Po lewej stronie znajdź zakładkę ZDROWIE i będziesz miał lekturę na cały dzień :) Jest też część o nowotworach.
Szczególnie polecam Ci na samym dole "Skuteczne ziołoleki" - ceny są super, a chińczykom nie można odmawiać skuteczności podobnie jak i hinduskiej ayurvedzie. My dopiero raczkujemy.

Aspektu religii nie poruszam, bo to nie ten blog :) Wierz w to, co chcesz, do momentu, gdy przynosi Ci to korzyść. W gersonie na węgrzech mówi się "Jeśli wierzysz, że w wyzdrowieniu pomoże Ci czerwony beret, kupimy Ci czerwony beret". Więc znajdź sobie jakiś "fetysz" i niech Cię prowadzi na Drodze zdrowia.
Jeśli nadal masz wątpliwość czy Twoje myśli coś znaczą... bo może jednak nie :) (tak mówi ogłupiałe społeczeństwo) - to wróć po raz kolejny do filmu Nauka Cudów - Braddena.


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

rak jest uleczalny: