poniedziałek, 31 października 2011

Proszę bardzo artykuł ponownie

W związku z tym, iż poproszono mnie o to, abym zamieścił artykuł Pana Konrada o którym była niedawno mowa osobno, czynię to niniejszym.

Link, który widzieliście się nie zmienił:
http://www.przeklej.pl/plik/rak-piersi-pdf-0033l9a75cdp3sp

Z informacji otrzymanych od asystentki wynika, iż artykuł jest na chwilę obecną zamiast filmu, dlatego proszę chwilowo wstrzymać się z pytaniami o film. Jeżeli Pan Konrad takowy nagra i zwróci się z tym do mnie osobiście, rozważę możliwość jego umieszczenia w materiałach prezentowanych na blogu.

Informuję również, że nie mogę się w żaden sposób ustosunkować do pytań o polecenie jego pracy, ponieważ nigdy z nim nie pracowałem, znam tylko częśćiowo zakres świadczonych usług, dlatego korzystanie z tych usług odbywa się na zasadach, jakim hołdujecie w życiu codziennym. Proszę to potraktować jako wyraz troski o maksymalną dozę obiektywizmu. Co wcale nie znaczy, że ta metoda nie może mieć zastosowania. Czasami trzeba spotkać kilku lekarzy, aby jakiś okazał się właściwy i mówię to z wlasnego bolesnego doświadczenia.

Życzę Panu Konradowi i Nam Wszystkim uznania i Światła na Drodze Życia.

Z wyrazami głębokiego żalu z powodu zakończonej współpracy.

Grzegorz

5 komentarzy:

 1. Cóż, powiem tylko, że postawa niektórych 'ekspertów" od spraw takich, jak np. meta medycyna jest pożywką dla sceptyków...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja natomiast powiem tylko, że zaangażowanie i wiedza ludzi z meta medycyny uratowała mi życie. Proszę podziękować ode mnie panu Konradowi za artykuł, otwiera oczy na wiele spraw a już na pewno nie jest "pożywką dla sceptyków".

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy, dlaczego nie ujawniłeś się wcześniej ze swoimi doświadczeniami z Meta? Dopiero teraz??

  OdpowiedzUsuń
 4. Powiem, dlaczego. To pewnie Pan Konrad we własnej osobie broni swojego wizerunku:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chętnie opowiem o moich doświadczeniach z Panem Konradem. kamila_knoch@interia.pl

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: