sobota, 5 listopada 2011

Są polskie napisy !!

Jeżeli ja mam to Wy też musicie mieć, nie ma innej opcji. Nie wkleję przeciez filmu po niemiecku !
Pisałem już o tym ze 4 razy :) !! jeśli nie ma napisów wklejonych w klatki filmu, to należy wcisnąć CC i wybrać polskie napisy ! Poprzednio przy filmie Luis Hay była ta sama adnotacja :) Coś roztargnieni jesteście i nie czytacie mnie ze zrozumieniem :)

Obrazek jak w przedszkolu pt "jak wydobyć napisy" :)


Smacznego :))Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

2 komentarze:

  1. Oczywiście, że są napisy, od początku były....
    Kamila

    OdpowiedzUsuń
  2. Grzesiu ! Jesteś cudowny, ŻE CIĄGLE WIERZYSZ, iż "część ludzi zadaje sobie fatygę by najpierw samemu coś zrobić zanim złoży reklamację". Przecież dzisiejszy świat wygląda, działa właśnie jak "przedszkole". Mnie już nie dziwi fakt, że ktoś czyta i nie kuma co czyta. Że słucha, a nie słyszy i ... nie wie o co kaman i patrzy tymi maślanymi oczkami, i szuka tak, by nie znaleźć i ... dochodzi do wniosku, że coś nie jest ok, więc ... znowu to ONI NAM TO ROBIĄ ... ONI MUSZĄ, ONI POWINNI ... ON-ONA-ONO MA MNIE ULECZYĆ ... a ja ?!! Ja łaskawie to ocenię i albo przyjmę "uzdrowienie" albo NIE.
    Cierpliwość to też "zasób", który się wyczerpuje...

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: