piątek, 6 stycznia 2012

Szczepienia przeciwko HPV - nie dziękuję.

Francuscy lekarze żądają wycofania szczepionek HPV z użycia we Francji i Europie, argumentując, że jest ona nieskuteczna w zapobieganiu rakowi szyjki macicy, raczej działa rakotwórczo, jest przy tym silnie toksyczna i zabójcza. Ich niezależne obserwacje pokrywają się z amerykańskimi danymi w bazie VAERS. (VAERS podaje, że w USA zgłoszono 108 zgonów po tych szczepionkach, co znaczy, że mogło ich być do 10 do 100 razy więcej.) Jeśli zostanie ona wycofana w Europie Zachodniej można oczekiwać, że producenci będą jeszcze bardziej agresywnie wymuszać szczepienia HPV w krajach Europy Wschodniej i innych biedniejszych krajach. Już dziś usilnie promuje się stosowanie tych szczepionek także u chłopców, choć nie mają oni macic, ale zarobić na nich można.
Polska ze swym totalitarnym systemem przymusowych szczepień jest idealnym poligonem doświadczalnym i źródłem zysków dla karteli farmaceutycznych. Ich ofiarami są niestety bezbronne dzieci.
 http://vactruth.com/2011/12/18/medical-doctors-hpv-vaccinesPowikłania po szczepionkach HPV zgłoszone do VAERS w USA. (Liczby zgłoszone stanowią od 1 do 10 % wszystkich prawdopodobnych przypadków, więc powinny być pomnożone przez 10 lub 100). Z danych tych widać, że podstępnie szczepi się tymi szczepionkami także niemowlęta i dzieci do 5 r życia, choć oficjalnie sa one przeznaczone dla nastolatek.
Firma Merck (producent szczepionki HPV, Gardasil/Silgard) kilka lat temu wycofała z użycia swój lek przeciwzapalny Vioxx, po tym kiedy zabił on kilkadziesiąt tysięcy osób, choć wiedziała o toksyczności tego preparatu od początku jego wprowadzania. Ile dzieci musi zabić lub trwale okaleczyć Gardasil, żeby został wycofany z rynku?


http://www.naturalnews.com/027582_Merck_Vioxx.html


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

3 komentarze:

 1. Możemy mnożyć przykłady dot. szkodliwości chemii używanej w tzw. celach leczniczych a często przy okazji doświadczalnych. Ile jeszcze materiałów informacyjnych potwierdzających szkodliwość dla zdrowia, a nawet zagrażających życiu ma się ukazać, by ludzie pojęli, iż to nie dla nich lecz przeciw nim ? Wystarczająco wielu uzależniło się od antybiotyków. Antybiotyk - słowo to składa się z dwóch wyrazów greckich: anti=przeciw i bios=życie. Antybiotyki są więc "substancjami skierowanymi przeciwko życiu". TO SIĘ NAZYWA UCZCIWOŚĆ. Stłamsić, pokonać, zabić ... ale co ? Część Ciebie ? A co z potrzebą oczyszczania się ciała, które jest doskonałe i samo wie, co dla niego dobre ? Jego ŚWIADOMOŚĆ nie zna strachu. Natomiast nasze EGO i owszem....
  Pojąć w końcu trzeba, że ciało - ten wspaniały posłaniec - nieustannie do nas "mówi".
  W Twoim Kinie o nazwie ŻYCIE ciało to ekran, na którym wyświetla się FILM, którego jesteś scenarzystą i reżyserem. To właśnie Twój film, Twoje życie. Przemyśl to jeszcze raz wszak będąc w DRODZE nieustannie się uczymy. Dzięki temu możemy dokonywać nieustannych zmian, próbować, doświadczać ... ŻYĆ.
  W NASZYM DUALNYM ŚWIECIE jedno wymusza drugie: wdech - wydech, zdrowie - choroba. Spróbuj spojrzeć na swoje ciało jako "przewodnika" i ODKRYJ, że choroba czegoś chce Ciebie nauczyć. Tak, tak ... "przez chorobę do samopoznania".

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedy głośno było o tych szczepionkach moja wiedza nie była taka jak dzisiaj i po cichu zazdrościłam młodziutkim , że się szczepią . A teraz bardzo się cieszę , że nie doznałam owej " łaski ".
  Dziękuję za ten post Grzesiu - może ktoś z planujących szczepienie się rozmyśli.

  Nie mam nic wspólnego z medycyną ale na moje laickie oko przemysł farmaceutyczny bombarduje nas różnymi specyfikami wmawiając , że bez nich umrzemy lub czuć będziemy się źle.

  Tak zgadzam się z Tobą . Zbyt często zamiast poszukać przyczyn w złym traktowaniu swojego ciała biegniemy do apteki po szybką ulgę nie zastanawiajac się co mówi do nas ciało.

  Ściskam z miłością <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudnie o chorobach i naszym "osobistym lekarzu" mówi Anastazja w książkach Megre. Bardzo podoba mi się zdanie, że człowiek nie wymyślił jeszcze niczego, czego nie byłoby w naturze...tak, natura sama wie, jak bronić się przed chorobami i daje nam szansę "pójścia po rozum do głowy", kiedy choroba już się pojawia, zsyłając nam ją własnie dla naszego przebudzenia i nauki.Dzięki Grzesiu.Pozdrawiam ciepło. Kamila

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: