wtorek, 14 lutego 2012

Drogie Panie...

W związku z tym, że dziś niektórzy / niektóre osoby mogą się poczuć dziwnie nieswojo z powodu znaków wysyłanych przez partnera a wskazujących na dylemat "jak on mógł o tym nie pomyśleć" :) postanowiłem ułatwić Wam i Nam nieco życie :)) Nie od dziś wiadomo, że między Marsem a Wenus odległość czasami bywa znaczna :) internetu jeszcze tam nie ma, więc i jakość komunikacji pozostawia czasami wiele do życzenia.
Aby temu zapobiec... obejrzyj ten krótki filmik :) i wróć do tekstu jeszcze na sek. po seansie.
http://www.youtube.com/watch?v=O-XqmpgaKNs&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=O-XqmpgaKNs&feature=relatedA po seansie... już bardziej fachowo TUTAJ - mam nadzieję, że pomoże to Nam Wszystkim.
Z dedykacją dla Naszych Pań :)

Dziękuję za udział we wczorajszym webinarze :) jak widzicie warto było. Mam nadzieję, że byłyście równie zachwycone co i ja :) Wszak niecodziennie można zobaczyć taką przemianę. Sekret ? ćwiczyć się w Sztuce Chcenia Od Życia Więcej.

Aaaa, w zakładce Kuponik na blogu Andrzej wystawił już swoja ofertę - pyyyycha :)


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

4 komentarze:

 1. Ależ ależ...święta to ja lubię nasze, swojskie...nie będe se na "mojego" boczyła za to, że mi rózi czy - uchowaj Boże! - czekoladek zwyczajem amerykańskim nie kupił. Za to codziennie mi soczki wyciska. Pozdrawiam wszystkich! Kamila

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, tak, najbardziej denerwuje nas to pudełko nicości!!! Trafiony film na tę uroczystość. Ania

  OdpowiedzUsuń
 3. I znów się kobiet czepiasz... film dedykowany powinien być obu płciom!! ;-)

  A cały filmik jest jak najbardziej fachowy, przedstawiona w pełni merytorycznie prawdziwa wiedza na wesoło;-). Ja od siebie mogę dodać jeszcze wszystkie książki Allana i Barbary Pease z serii " Dlaczego kobiety ....., a mężczyźni....", które polecam wielu parom na terapii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a może tylko znalazł pretekst, by w sposób humorystyczny przekazać trochę wiadomości z fizyki kwantowej o roli uczuć i emocji w życiu każdego człowieka ? To emocje i uczucia decydują co i ile "włożymy" na swój "twardy dysk". To nośnik informacji. Więcej emocji i uczuć - więcej informacji. Silniejsza emocja czy uczucie - lepsza tego pamięć. Przekłada się to na umiejętność radzenia sobie w życiu (kobiety są zaradniejsze ?!!). Oby to, co kreujemy pozwalało nam wszystkim odczuwać szczęście, pewność siebie i odprężenie. To, co kreujemy ... Natomiast warto pamiętać, iż ograniczające emocje niestety powstrzymują nas od stworzenia i utrzymania takiego życia, które wybraliśmy. A co TY TERAZ wybierasz ? Pozdrawiam Maria Magdalena

   Usuń

rak jest uleczalny: