sobota, 11 lutego 2012

[webinar] Gościnnie Gabriela i jej droga do zdrowia - poniedziałek 13.02

Zapraszam na 1szy noworoczny webinar w najbliższy poniedzałek o 20.15.
Link do pokoju podam w poniedziałek, chyba, że ktoś zapamiętał albo odgrzebie stare posty. Mam nadzieję, że technika dopisze :)

Zaprosiłem moją koleżankę Gabi.
Ona sama o sobie mówi:

Przez wiele lat czytałam różne książki na temat zdrowia. Wpadały mi w ręce różne tematy.

Oczywiście zawsze na początku byłam bardzo zafascynowana książką, ale po jakimś czasie jak większość z nas odkładałam książkę na półkę..... i wracałam do starych nawyków.

Z biegiem lat zwróciłam uwagę, że pomimo właściwego jedzenia (jak wtedy myślałam) byłam coraz częściej zmęczona, rozdrażniona, problemy z kręgosłupem, częste przeziebienia, częste zapalenia oskrzeli, problemy skórne. Oczywiście leczyłam się, ale żaden lekarz tak naprawdę mi nie pomógł, gdyż leczyli tylko skutek choroby, a nie jej przyczynę.

Postanowiłam to zmienić. Była przede mną długa żmudna droga, lecz lepiej jest szukać wyjścia niż stać w miejscu i pogłębiać się w błędach.

Życie mamy jedno, nie marnujmy czasu!
Gabi jest przykładem tego, że WARTO ćwiczyć się w Sztuce Chcenia Od Życia Więcej :) i nie ukrywam, że Panie zyskają szczególną wartość dla Siebie Samych mając przed oczami żywy dowód, że jednak można.
Chciałeś dowodu ? Masz. O zbędnych kilogramach, których się pozbyła chyba już nie muszę mówić :)

Webinar będzie nagrywany i wrzucony na naszego chomika. Chyba, że technika weźmie w łeb.

Polecam i zapraszam
Wasz szalony blogger Grzegorz :)


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

2 komentarze:

  1. Świetny pomysł na webinar, z przyjemnością go wysłucham. Powodzenia

    OdpowiedzUsuń
  2. Technika dopisze, wiadomo! Kamila

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: