środa, 25 lipca 2012

Kolejny przykładny przykład :))))))))))) - i co na to sceptycy ?

Wklejam oryginał od Darka - DZIĘKUJĘ DARKU, JESTEŚCIE WIELCY !!!

Witaj
          4 miesiące temu postanowiłem , że zgłębię wiedzę na temat zdrowego jedzenia, gdyż moja żona choruje ciężko już 9 lat na reumatoidalne zapalenie stawów postać agresywną.
Całe szczęście , że zacząłem grzebać w necie bo trafiłem na Twój blog i inne jeszcze strony, na których zdobyłem wiedzę jak dieta pomaga wyleczyć człowieka.
Głównie bazujemy na zasadowej surowej diecie i Pani Doktor jest w szoku bo moja żona od 4 miesięcy zdrowieje.Powiedziała ostatnio, że nie należy się jeszcze cieszyć ale jest już zdrowa w 80%. Na temat tego, że stosujemy dietę nic nie mówiliśmy, gdyż nie chcemy wywoływać jakiś nie potrzebnych emocji negatywnych.
A było z nią bardzo ciężko OB nawet powyżej 100  teraz 8  crp 450 dopuszczalne do 5 teraz 1 :-) .
Jest super a przez 9 lat się na maksa męczyła w wielkich bólach.
Dzięki za ten blog pomogło nam to bardzo zgłębić wiedzę.
Jeżeli chodzi o medycynę konwencjonalną to przez to , że jest stosunkowo młoda 37lat i bardzo ciężki przypadek choroby agresywnej zakwalifikowali ją do leczenia biologicznego już 5 lat temu. Ale dopiero gdy zastosowaliśmy dietę zaczęła zdrowieć.Bierze jeszcze enkorton 12,5mg dziennie ale jak zdrowieje ma systematycznie obniżaną dawkę.
Na diecie mogła prawie całkowicie zrezygnować z ogromnej ilości tabletek przeciwbólowych , które pochłaniała każdego dnia. Np. ketonalu brała nawet 5 razy dziennie po 100mg ( tych najmocniejszych) teraz tylko bierze trochę paracetamolu i tramala.
Brak słów. Takim ludziom powinno się dawać medale po prostu :)))

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

5 komentarzy:

 1. Ja też daję szacun wielki za dokonane wybory. To jest właśnie ten dobry przykład, nie gadam, że "chcę" a robię "chcę". Pozdrawiam Maria Magdalena

  OdpowiedzUsuń
 2. Po prostu - brak słów! Takie przykłady powinno się od razu wysyłać na tzw. uczelnie dla tzw. lekarzy...Czapka z głowy, dla Pana Darka i jego żony no i oczywiście Grzesia naszego cudnego za jego wspaniałą robotę i! Kamila

  OdpowiedzUsuń
 3. Taki medal należy się każdemu za czytanie ze zrozumieniem, ja jestem na diecie już prawie 3 miesiące, jeśli się przyznam do niej publicznie ( przed znajomymi lub koleżankami) prawie od razu jestem piętnowana. Że tak nie można, że długo tak nie pociągnę no i ogólnie jestem głupia.
  Ostatnio od mojego taty usłyszałam że praktycznie nie mam szans- dzięki za wsparcie tato...
  Chodzi mi o to że ludzie chyba nie chcą wiedzieć, dlatego nie dziwię się że Darek z żoną nie przyznali się lekarce do przejścia na dietę. Mało kto - nie tylko lekarz- jest otwarty. Gratuluję rezultatów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaciekawiła mnie tematyka bloga, a właściwie jego chwytliwy tytuł, w związku z którym mam pytanie: jesli ta wiedza jest ogólnie dostępna, dlaczego odszedł Steve Jobs, Farrah Fawcett i wielu innych znanych ludzi, którzy mieli z pewnością i poza wszystkim doskonałą opiekę lekarską, dostęp do wszelkich nowinek. Dlaczego nie skorzystali z tych cudotwórczych metod?

  Czy nie robi Pan krzywdy wielu chorym ludziom, budząc ich nadzieje i sugerując stosowanie metod, które nigdzie tak naprawdę nie zostały potwierdzone naukowo?

  OdpowiedzUsuń
 5. czyli, jak mniemam, nie będzie widoczny:) Tak myslałam.
  Internet jest mimo wszystko zbyt demokratyczny!

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: