sobota, 18 sierpnia 2012

Prosto o szczepieniach - prof. Majewska


Przez moment miałem pomieszanie o co chodzi z tymi szczepieniami, ale teraz wiem.
Załączam to po prostu, abyś był świadomy. Świadomość stwarza możliwość wyboru. Wybór daje większe poczucie przynajmniej częściowo wolności i jest zaworem bezpieczeństwa. Pomijając sytuacje w których wybór jest oczywisty i mając do wyboru 2 lub 3 opcje, można wybrać tylko jedną - jeśli myślisz właściwie. Oczywiście wyboru każdy dokonuje sam wgłębi własnego sumienia tak jak wobec wszystkich treści prezentowanych na tym blogu. Zawsze masz wybór. Brak wyboru (bierność) też jest wyborem !

Prof. Majewska robi świetną robotę, mówiąc wprost i jest ambasadorem w naszym kraju społecznego ruchu, a przy tym naukowcem.
To, że nasi kochani posłowie chcą nas szczepić przymusowo (tak tak dorosłych też) niech będzie światełkiem, że po prostu należy zmienić źródło informacji. Bo jeśli ustawę o chorobach zakaźnych wprowadzających obowiązek szczepień przegłosowuje się na fali i pod zasłoną dymną niedawnych zawodów w piłce nożnej to dla mnie to jasny i dobitny dowód, że coś tu po prostu śmierdzi. A słyszałeś o tym w jakichkolwiek wiadomościach ??

Zapraszam do obejrzenia:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=d3BUgYXtJ10#A tu mama mówiąca do mam:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fzAU-_ZrPbk

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

1 komentarz:

  1. O SZCZEPIENIACH JUŻ SIĘ WYPOWIADAŁAM i to, co mówi doktor Majewska potwierdzam. Zastanawiam się tylko nad jednym: jak to możliwe, że jednak tyle osób korzysta z różnego rodzaju szczepień, że tyle mamusiek szczepi swoje dzieci na ... a istnieje tak sceptyczne nastawienie do naturoterapi, w tym homeopatii. W wielkim skrócie: środki homeopatyczne pochodzące z NATURY mają za zadanie "przypomnieć" organizmowi jak to robić, gdy ten z jakiegoś powodu "zapomniał". Homeopatia z greckiego "podobny w cierpieniu". Do produkcji środków homeopatycznych używane są substancje pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, mineralnego oraz syntetycznego czyli z Natury.
    Dlaczego medycyna naturalna jest atakowana ? Powodów wiele już znacie ale powiem ogólnie: niewiedza i brak poddania się doświadczeniu zawsze stawia WIELKI opór. Kto ma go przełamać ? TY SAM. NIKT NIE JEST W STANIE W TOBIE CZEGOKOLWIEK ZMIENIĆ. Pozdrawiam Maria Magdalena

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: