środa, 5 września 2012

Eko-zakupy z rabatem :) Oszczędzasz aż 10% !!


Ufff, udało się :))
Dzięki Panu Grzegorzowi ze sklepu Wega24.pl mamy od teraz możliwość dokonania eko-zakupów z rabatem TYLKO dla Czytelników w wysokości 10% !! :))

Aby dokonać zakupu z rabatem odwiedzasz stronę www.Wega24.pl i pod koniec składania zamówienia
w okienku "Wpisz kod rabatowy" wpisujesz frazę: "blogleczenieraka" - ważne, małe litery i bez spacji - tylko w ten sposób system automatycznie aktywuje rabat. Jeśli będziesz miał problem z uzyskaniem rabatu skontaktuj się proszę ze sklepem.

Pan Grzegorz jest organizatorem spotkań o których pisałem niedawno w Gliwicach.
Mają własne gospodarstwo !! i jeśli ktoś ma wątpliwości odnośnie eko-upraw - rozmawiałem z nim, możesz się umówić, pojechać i naocznie sprawdzić :) Biorą też udział w Bio-Bazarze w Warszawie.

Fajna firma,  etyczna, działająca po prostu z Sercem !

Polecam, zapraszam.

Ahaaa, dla troli internetowych i wszystkich zazdrośników "ile to Pan Grzegorz (mowa o mnie) przy okazji zarobi", więc oznajmiam, że mój całkowity dochód / przychód z racji promocji wynosi całe 0,00 zł :)
Po prostu mam dość bylejakości i popeliny, która jest dookoła, więc jeśli spotykam na swojej drodze fajną firmę nie mam skrupułów, aby ją zaprezentować. A korzyść mam inną, w postaci dobrego samopoczucia po prostu :) Albo wybierasz "życie jakoś" albo "życia jakość" :)

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

2 komentarze:

  1. Dziękuję bardzo za informacje o spotkaniach oraz możliwość skorzystania z rabatu, bo za pewne skorzystam. Na spotkaniu bylam i pewnie na kloejnych sie zjawię. Atmosfera super, mnustwo ciekawych informacji i uczucie niedosytu(będzie zaspokojone na nast spotkaniach, mam nadzieję), smaczny poczęstunek - ciasta z good cake -www.goodcake.pl
    Wspomniałam o Pana blogu na moim, jeszcze raczkujacym, mam nadzieę że to ok? Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Grzesiu, nawet, gdybyś zarabiał na tym kokosy, to by mnie to do ciebie nie zraziło :-) jesteś super! Kamila

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: