sobota, 8 września 2012

I coś jeszcze o (u)ważności Świadomości...

Pamiętam jak dziś, gdy w ub. roku zadzwoniła do mnie córka pewnej Pani, której niedawno postawiono diagnozę. Była rozgoryczona, załamana, zapłakana. Trudno się dziwić.
Nie wiem czemu, ale powiedziałem jej tylko jedno "Niech się Pani cieszy, że lekarze chcą Panią leczyć".
- Taaaak ?? a dlaczego powinno mnie to cieszyć - zapytała zdziwiona.
- Bo są tacy pacjenci, których leczyć już nie chcą, a jeśli podejmują się leczenia to znaczy, że widzą szansę na całkowite Pani wyleczenie - odpowiedziałem nie wsłuchując się we własne słowa, po prostu przeze mnie przepłynęło.
Przez chwilę w słuchawce była cisza, dało się słyszeć płacz po czym powiedziała "Ooooo, ma Pan rację, nie zdawałam sobie sprawy, że tak to może wyglądać, zrobię wszystko, aby żyć, bo w końcu mam po co".
Na tym rozmowa po krótkiej chwili się zakończyła.

Czy wiesz co się zmieniło w przeciągu tych 3. krótkich sekund w jej głowie, co doprowadziło do zmiany jej postawy ? ŚWIA-DOM-OŚĆ. Nie wiem czemu, ale to słowo zawiera "wiadomość" jak i "wiadomo" i kojarzy mi się ze Światłem. Kiedy masz czegoś Świadomość, czyli o czymś wiesz to nie ma miejsca na lęk, bo po prostu w Twojej głowie nie ma takiej kategorii. A lęk bazuje na nie-świadomości czyli braku wiadomości co można, a co nie i że w ogóle tak można. Proste ? bardzo. Więc kiedy mówię, że natychmiastowe uzdrowienie JEST MOŻLIWE W KAŻDEJ CHWILI to wiem, co mówię !! I możesz tego dokonać SAMODZIELNIE bez niczyjego udziału. Trzeba tylko sięgnąć do TEGO MIEJSCA, które sam / sama przed sobą ukryłaś ale zrobiłeś to TYLKO DLATEGO, że Ci powiedziano, iż to "niemożliwe". Ale powiem Ci w sekrecie: okłamano Cię !! Ten przełącznik jest W TOBIE, w Tobie, w Tobie, na wyciągnięcie ręki. Do tej pory nie sięgałeś po niego TYLKO DLATEGO, bo Ci wmówiono, że "nie istnieje". Zostałeś stworzony na obraz i podobieństwo Boga i mówisz, że coś jest dla Ciebie niemożliwe ? to myślisz, że Bóg jest debilem, który podyktował bajkę o wężu i zapomniał o Sobie w Tobie ?? uwierzyłeś baranom, którzy od wieków łupią z każdej strony czerpiąc z tego zyski i utrzymując ludzi w nie-świadomości. Do diabła z nimi :)) z pewnością to właściwe miejsce dla takich. OBUDŹ SIĘ ! JUŻ NAJWYŻSZY CZAS ! Dlatego buduj swoją Światłą Świadomość - edukuj się, czytaj, bądź dobrze poinformowany. Ten blog ma za zadanie właśnie zmienić Twoją Świadomość faktu CZYM jest nowystwór i co zrobić, aby sobie z nim poradzić. Decyzję podejmujesz sam skąd czerpiesz informacje.

Zobacz, ta Pani potrzebowała zaledwie KILKU SEKUND, aby zmieniła się jej postawa w obliczu TAKIEJ SYTUACJI. Rosjanie mawiają "Gdy człowiek chce żyć to nawet medycyna jest bezsilna" :))

Aaaa, tak mi przyszło jeszcze do główki... słyszałeś i czytałeś o Prawie Przyciągania. Wiesz jak działa i dlaczego działa... powiedz mi... JAKI obraz świata i UCZUĆ będących motorem Prawa Przyciągania tworzysz w swojej głowie i CZYM zaczynasz promieniować na zewnątrz oglądając wiadomości i słuchając newsów mówiących: zabito, ukradli, obetną, zabiorą, podwyższą, obniżą, wypadek na krajowej 7, afera z panem X, skandal w ministerstwie, szwagier ministra zarobił.... hm ? I dlaczego prezenter tv po pełnym okrucieństw programie mówi ze spokojem "życzymy Państwu spokojnego wieczoru i dobrej nocy". No jasne,
z pewnością będę miał dobre sny :/  wiesz już jak działa umysł... nakręca w życiu wszystko, co mu włożysz
z tym, że do tej pory wmówiono Ci, iż nie możesz zmienić kanału. Owszem, MOŻESZ. Od zaraz.
Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

1 komentarz:

  1. Dokładnie tak :) !!
    mądre , proste, prawdziwe :))
    Auri

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: