czwartek, 31 stycznia 2013

Kolejny polski NAUKOWY dowód na dietę


Dla wszystkich sceptyków... ignorantów, którzy w dodatku mają czelność bombardować tych, którzy robią coś dla innych samemu nie posiadając wystarczającej wiedzy a bronią swojego umysłowego "imperium" dla zasady, aby przypadkiem samemu się nie zmienić albo nie pozwolić zmienić się światu wokół nich, bo wtedy musieliby zmienić się sami, a tak wykorzystując oręż strachu, arogancji, wyśmiewania łatwiej powiedzieć, że "to co Pan robi jest szkodliwe". No to proszę. Udowodnij coś przeciwnego z tez zawartych w filmie.

Nagranie wykładu dr. Jerzego Gubernatora, biochemika pracującego na Uniwersytecie Wrocławskim na Wydziale Biotechnologii. Dr Gubernator od szeregu lat zajmuje się sposobami leczenia nowotworów przy zastosowaniu metod związanych z nanotechnologią. Jego zainteresowania zawodowe związane są także z naturalnymi sposobami zapobiegania i leczenia nowotworów. Doprowadziły one do włączenia naturalnych substancji występujących w diecie do zestawu czynników używanych w produkcji nowoczesnych preparatów przeciwnowotworowych. Swoją wiedzą związaną z nowotworami i wpływem stylu życia na procesy nowotworzenia podzielił się podczas Kongresu ASI, 7 grudnia 2012 w Poznaniu.
Linka zwykła:
http://blog.siegnijpozdrowie.org/2013/01/wplyw-diety-na-powstawanie-nowotworow.html


Wpływ diety na powstawanie nowotworów from SPZSŻ Poznań on Vimeo.

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

2 komentarze:

 1. Prawda, Grzesiu! Zacytuję Astromarię z bloga Jestem za, a nawet preciw" : "Nie uważam się za osobę oświeconą, lecz za PRZEBUDZONĄ. W świecie, w którym większość społeczeństwa stanowią osoby pogrążone w głębokiej hipnozie los przebudzonego jest nie do pozazdroszczenia. Lunatycy traktują go jak wariata lub wyznawcę teorii spiskowych, a przede wszystkim zagrożenie dla ich słodkiego snu na jawie. Z tego względu przebudzeni najczęściej udają się na wewnętrzną emigrację duchową i nie przyznają się do tego, że widzą świat inaczej, niż reszta ludzkości. Doświadczenie bardzo szybko i boleśnie uczy ich, że w świecie śpiących należy chodzić na paluszkach i że przede wszystkim, pod żadnym pozorem, nie wolno budzić kogokolwiek, gdyż osobnik nieprzygotowany na to, co zobaczy na jawie, wpada we wściekłość i może stać się groźny dla budziciela".
  Myślę, że komentarz zbyteczny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piękne... i niestety prawdziwe :( Dziękuję.

   Usuń

rak jest uleczalny: