wtorek, 29 stycznia 2013

Pomóż sobie sam metodą BSM


Cytat ze strony Fundacji:
Metodę BSM może stosować każdy. Nie trzeba w nią wierzyć ani mieć specjalnych właściwości. Trzeba tylko wiedzieć gdzie i jak trzymać dłonie na głowie. Jest to opisane w książce i pokazane na filmie video.  

Działanie metody BSM polega na wyrównywaniu pola elektromagnetycznego, które zaczyna słabnąć w chorych organach. Pole to zostaje zasilone energią, którą organizm i tak stale wypromieniowuje na zewnątrz. A ponieważ BSM działa na mózg, czyli centralny układ nerwowy, będący swoistym akumulatorem i anteną organizmu, dlatego ta ilość promieniowania, którą każdy wydziela, jest wystarczająca dla wyrównania pola.  Natomiast nie jest wystarczająca podczas działania na obwodowy układ nerwowy, stosowanego przy innych metodach uzdrawiania.
Osoby chore, ubogie, których nie stać jest  na wydatek 25 zł za książkę prosimy o opisanie swojej sytuacji to książkę wraz z filmem na CD otrzymają  bezpłatnie. Ze względu na dużą ilość osób zglaszjących swoje problemy prosimy też o przysłanie kopii dokumentu stwierdzającego chorobę.

Prezes Fundacji , Piotr Lewandowski
PROSZĘ zwrócić uwagę na zakładkę "Ostrzeżenie" na stronie. Uważam, że cena 25 zł nie pozostawia absolutnie żadnego pola do dyskusji dla sceptyków oraz wszystkich, którym się ciśnie na usta "chce tylko zrobić kase".

Linka do filmiku - nie ze wszystkimi poglądami w nim się zgadzam, ale wyrób sobie własne zdanie, Wyboru dokonujesz Ty, wklejam, abyś miał ogląd i wypowiedź żywego człowieka:
http://youtu.be/hye4bQBYCbA
Naukowe wyjaśnienie:
http://www.samoleczeniebsm.pl/naukowe-wyjasnienie-metody-bsm.html

Przykłady skuteczności z życia:
http://www.samoleczeniebsm.pl/przyklady.html

Artykuły:
http://www.samoleczeniebsm.pl/artykuly.html

Bądźcie zdrowi :)
Oczywiście największy problem polega na tym, że musisz się przełamać i zastosować to w praktyce :/


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

rak jest uleczalny: