środa, 27 lutego 2013

Nowa Piramida Żywieniowa


Ci, którzy uczestniczyli w webinarach wiedzą, że od 2005 roku zgodnie z opiniami ekspertów WHO powinni odżywiać się inaczej.
Poniższe zdjęcie pochodzi ze strony Instytutu Żywności i Żywienia w Wawie. Jeśli nie widzisz zdjęcia w mailu, odwiedź stronę.
Zatem Twój codzienny jadłospis powinien wyglądać właśnie tak, chyba, że stosujesz zamknięty protokół dietetyczny / terapeutyczny:


Jak widzisz dolne miejsce zajmują produkty zbożowe, z pełnego przemiału, bo biała mąka nie nadaje się do jedzenia. Później warzywa, owoce... przetwory mleczne (tu się nie zgadzam, chyba, że pijesz kefir z grzybka) i dopierooooo na ostatnim miejscu... czerwone mięso i mięso w ogóle.
Co z tego wynika dla Ciebie ? ano wynika wiele. Mianowicie, gdy spożywasz mięso 5 x w tygodniu to jesteś na drodze prowadzącej do zatracenia. Po prostu.
Linka do IZZ: http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite=&lang=pl#g


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

rak jest uleczalny: