poniedziałek, 13 maja 2013

Garść dobrych wiadomości...


Najpierw antyrakowe jabłka :) zresztą nie tylko jabłka... większość, jeśli nie wszystkie rośliny i owoce zawierają drogocenne substancje, których nie ma w mięsie ani chlebie pszenicznym. Niewiele osób wie, ze zmienione komórki gina pod mikroskopem w ciągu 15 min potraktowane wyciągiem z czosnku, ale spokojnie, do tego trzeba mieć zdrową wątrobę itd itp
Poza tym być może pamiętasz, gdy pisałem o geniuszu wody utlenionej, że dr Nieumywakin powiedział "3/4 żywności roślinnej jest zasadowe", a nie jak w przypadku mięcha zakwaszające (!) organizm. Wniosek stąd płynie prosty, gdybyśmy potrafili (a możemy) stworzyć sobie warunki naszych dziadków.. bylibyśmy zdrowi i w dodatku szczęśliwi, bo okazało się, że osoby pracujące w ziemi (ogrodzie, działce, polu...) wchodzą w kontakt z bakterią, która pobudza wytwarzanie endorfin :) Zresztą sądzę, że podobnych efektów możesz się spodziewać również po słynnym Citrosepcie, czyli wyciągu z pestek grejfruta, wiele mam stosuje go zimą przecież.
http://tylkomedycyna.pl/wiadomosc/ekstrakt-jablek-skuteczniejszym-lekiem-raka-niz-chemioterapia

Olej kokosowy nie tylko na cerę...
http://tylkomedycyna.pl/wiadomosc/olej-kokosowy-posiada-niezwykle-mozliwosci-lecznicze

Udowodnione właściwości ćwiczeń jogi - a to kolejny argument na wszystkie antyargumenty.
http://tylkomedycyna.pl/wiadomosc/joga-poprawia-odpornosc-poziomie-genetycznym

A tu genialna strona o obliczach naszej żywności, czyli to czego nie powie Ci reklama, a producent nie chce, abyś się o tym dowiedział:
http://www.akademiawitalnosci.pl/jedz-pij-zuj-i-cho-ruj-ty-i-twoje-dzieci/

Dla miłośników cukru :) http://www.akademiawitalnosci.pl/cukier-juz-nie-krzepi/

Dla miłośników kłamstw nt. białka zwierzęcego :)
http://www.akademiawitalnosci.pl/mit-diety-zbilansowanej-czyli-uzaleznieni-od-jedzenia/

Oraz o płukaniu i myciu owoców:
http://www.akademiawitalnosci.pl/jak-szybko-i-tanio-usunac-pestycydy-z-warzyw-i-owocow/

Aaa, jeśli ktoś ma zastrzeżenia co do treści i podstaw naukowych płynących z ww. art. proszę żale i bóle kierować do redaktora :) Mnie nie trzeba przekonywać. Czasami trzeba natomiast zderzyć się ze ścianą, aby otworzyć oczy, lub po prostu zachorować.

Aha, dla przeciwników medytacji (dot postu o jodze), którym to słowo kojarzy się tylko z jednym... medytujesz nieświadomie minimum 2 x dziennie, tuż przed snem i zaraz po przebudzeniu. Więc jeśli nie zweryfikowałeś jeszcze swoich poglądów, to może trzeba im się przyjrzeć jeszcze raz. Oczywiście najlepiej robić to świadomie, ale to inna bajka. Podpowiem tylko, że w stanie tzw. alfa, gdy Twój mózg zwalnia mamy dostęp do o wiele większego potencjału umysłu niż w zakresie fal o szczebel wyżej.
O falach mózgowych pisałem szczegółowo w ub. roku dając do pobrania niezwykle energetyczną muzykę.
Wszak dla mnie e=mc2 to nic innego jak stwierdzenie, że energia to przyspieszona odpowiednio materia. Co i tak potwierdza nauka, wiec nie ma co udowadniać.

Świadomego smacznego :)

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

2 komentarze:

  1. Dziękuję za słowa uznania dla mojej witryny! Gdyby ktoś pytał z góry wyjaśniam. Wszelkie zamieszczone na witrynie informacje pochodzą z wiarygodnych źródeł, często są też sprawdzone przeze mnie na własnej skórze i wzbogacone o moje osobiste przemyślenia i wnioski. Pozdrawiam wszystkich!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za drogocenne wskazówki i linki,pozdrawiam Akademię Witalności jest tam wiele ciekawostek.

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: