sobota, 1 czerwca 2013

No to dziś inaczej...


Jak już Wam doniesiono w komentarzach, konto na tubie z dr Leonardem zostało już usunięte.
Rzekomo naruszało prawa autorskie wielu osób. W jaki sposób, nie mam pojęcia. Pocieszę Cię, że filmy są jeszcze po ang. Niestety również było na nim wiele innych niezwykłych filmów, których nie zdążyłem zaprezentować. Może za mało wycierpieliśmy, aby się Obudzić.
Na szczęście jest nadal strona doktora w necie.

Dziś z innej beczki, ale wciąż kontynuując proces otwierania nam umysłów i poszerzania naszych horyzontów.
Wnioski wyciąga każdy sam.
Blog jest super dla poszukiwaczy natury zjawisk :)
http://eternityandfingerprints.wordpress.com/2013/05/22/leczyc-zeby-nie-wyleczyc-czyli-dlaczego-tak-niewiele-wiemy-o-witaminie-b-17/

Po lewej masz inne artykuły niekoniecznie z dziedziny zdrowia.

PS.
Gruchnęła wieść, że Angela wcale nie usunęła sobie piersi, a chodzi o pokaźne sumy (wszak teraz wszystkie panie pójdą się badać) za patent i badania nad genem BRCA1, który podobno miała.
Niestety istnieją powody dla których należałoby jednak zdjąć sobie droga Czytelniczko nieco strachu z ramion - tak mówię do Ciebie, jeśli poczułaś w swoim wnętrzu strach "że może to i jaaaaa".

Niestety pierwszy z powodów jest lustrzanym odbiciem tego, co napisałem wcześniej w poście o Angeli
1- w związku z trendem "naśladowania" celebryckich wyczynów, sądzę, że w umysłach wielu Pań został zasiany strach i wątpliwość oraz poruszone zostały staaaare pokłady lęku tkwiącego w społeczeństwie, niestety tak działa matrix, wydaje Ci się, że już jesteś Wolna, a tu masz...
2- co spowoduje (z pewnością w US) falę badań na obecność genu BRCA1. Koszt jednego badania to "zaledwie" 12-16 tyś zł i wątpię, aby nasz NFZ (w przyszłości) zechciał to sfinansować, sam zus tonie w długach, których nie spłacą nasze dzieci, a co dopiero kolejna fala.
3- tak się też składa, że patent na badania dot. owego genu posiadła... jedna firma, której akcje natychmiast skoczyły w górę
4- wszystko odbędzie się pod auspicjami "Mr. Right" oraz jego ustawy, która... ma w planie finansowanie badan nad tym genem... z podatków. No cóż... jeśli ktoś gra na amer. giełdzie to właśnie ma pewniaka :) na ładnych kilka lat.

Materiał źródłowy (ang.) ale poradzisz sobie z tłum google:
http://www.whydontyoutrythis.com/2013/05/exposed-angelina-jolie-part-of-clever-corporate-scheme-to-protect-billions-in-brca-gene-patents.html#sthash.wZMPqiYZ.QlB8Q13l.dpbs

Niestety materiał anglojęzyczny:
http://tv.naturalnews.com/v.asp?v=DD14BAE79E17B3827CE40E1958E0E5EE

Uwaga: intencją powyższego tekstu nie jest i nie będzie odwiedzenie Ciebie od wykonania badań. Jeśli nie jesteś w stanie zapanować nad strachem, który w Tobie zasiano, jeśli z jakichkolwiek innych pobudek choćby z racji konstrukcji psychicznej nie jesteś w stanie sobie z tym poradzić, a na widok białek kitla automatycznie czujesz się zdrowsza... zrób badania. Mówiąc inaczej, zrób wszystko, aby czuć się bezpiecznie i w żadnym wypadku wykluczone jest podejmowanie decyzji o odstąpieniu od badań na podstawie przytoczenia powyższej historii. A jeśli się boisz, poszukaj odpowiedzi w sobie, dlaczego ? A jeśli nie potrafisz, skorzystaj z fachowej pomocy.
Intencją tego materiału jest ukazanie Ci jedynie jak działają tzw. media głównego nurtu, i jeśli coś wygląda zbyt ładnie... to pewnie takim nie jest. A biorąc pod uwagę amerykanów sprzedających kapsaicynę w kapsułkach po 20,000 baksów nie zdziwi mnie już nic.

Nawiasem mówiąc, ciekawe ilu paniom pogorszyły się wyniki badań zaraz po wysłuchaniu newsów z "wielkiego świata".
Przepis jest prosty: świa-do-mość. Kojarzy mi się ze Światłem oświecającym Dom (wnętrze) i niosącym ze sobą dobrą wiadomość. Świadomość zawsze prowadzi do wyzwolenia. Ale trzeba nad tym popracować.

PS 2.
chciałbym prosić, aby napisał do mnie zapaleniec pasjonata elektronik :) mam blogową prośbę do niego, jeśli lubi grzebać i majsterkować.
z innej beczki...  nie wiesz może, kto w Twojej okolicy mógłby być zainteresowany współpracą z Indiami w zakresie importu produktów ?  branża spożywcza również jak np. sproszkowany czosnek i płatki

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

3 komentarze:

 1. Jak dobrze, że nie zrobiles sobie dlugiego urlopu , jak to swego czasu zapowiadałeś.
  Wielkie dzięki za te artykuły, za filmy. Na prawdę, chylę czoła i dziekuje za uświadamianie, za wyszukiwanie i za dzielenie się...itp, itd :)
  Pozdrawiam serdecznie, Auri

  OdpowiedzUsuń
 2. Teraz doktor Leonard jest teraz tutaj: http://www.youtube.com/user/Wyspa444

  A co do tej firmy (Myriad Genetics), która posiada(ła) prawa patentowe do genów, to właśnie je straciła. Sąd Najwyższy USA orzekł, że ludzkiego DNA nie można opatentować! "Naturalnie występujący segment DNA jest wytworem natury, a nie firmy. Nie kwalifikuje się do opatentowania tylko dlatego, że został wyizolowany" http://www.sfora.pl/Sad-Najwyzszy-USA-ludzkiego-DNA-nie-mozna-opatentowac-a56681

  Tym sposobem Angelina została na lodzie. Dała się zrobić w konia, ale to już koniec szopki z Myriad Genetics.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooo dzieki Maria :))
   Nie sadzilem, ze amerykanie wykażą rozsądek w tym temacie.
   Jeśli Angie faktycznie usunęła piersi to tak, została na lodzie. Może to w końcu znak Nowych Czasów :)

   Usuń

rak jest uleczalny: