sobota, 13 lipca 2013

Moja niespodzianka dla Ciebie :)


Oto moja słodka i ekologiczna niespodzianka dla CIebie :))

Jakiś czas temu poznałem kilka niezwykłych młodych osób z okolic Ostrowca Świętokrzyskiego, pasjonatów zdrowego stylu życia. Ich historie są podobne do wielu z Nas. Stopniowo odstawiali kolejne produkty słuchając swojego ciała i okazywało się, że potrafią bez nich funkcjonować i to wbrew obiegowej opinii "co powinno się jeść, aby zachować zdrowie" a ciało odwdzięczało się promieniując zdrowiem. Michał , Łukasz i Olga są również weganami i na wskroś etycznymi osobami. Obiecuję i gwarantuję !
Razem prowadzą Farmę.... farmę świętokrzyską :)

A teraz prezent... :)
Nie lubię tak jak Ty zakłamanych promocji w stylu "oferta ważna tylko....", więc dajemy Ci dostęp bez limitu :) nie lubię "rabatów", które mają wyglądać jakbyś coś dostał za darmo, a później się okazuje przy kasie, że oszczędziłeś 30 groszy, więc dostajesz już na wstępie minimum 15 % :) Tak, tak :) Dlaczego minimum ? bo 15% to na początek :) Kupujesz bez pośredników i hurtowników, więc źródło z pierwszej ręki. Ja do tego dokładam swoje słowo, że będziesz zadowolony z obsługi :) i wszystko z jednej Farmy... Farmy świętokrzyskiej :)

Co kupisz, gdzie i za ile ? :)
Kupisz organiczne warzywa i owoce :)
Odwiedzając stronę www.FarmaSwietokrzyska.pl poznasz szczegóły produkcji, zobaczysz jak to wygląda "od środka".
Aby skorzystać z rabatu złóż zamówienie wysyłając maila na adres poczta@farmaswietokrzyska.pl -  podając swoje dane i wpisz hasło "Farmowy Kuponik" - to spowoduje, że zapłacisz po prostu mniej. O reszcie szczegółów zostaniesz poinstruowany.

Uwaga: jeśli jesteś gersonistą, napisz im o tym.

Gwarantuję Ci, że owoce z Farmy mają nieznany dotąd smak. Przynajmniej ja takiego nie znałem. Szarlotka wychodzi w smaku jak spod ręki mojej babci :))) Wcale bym się nie zdziwił, gdyby stała się hitem jakiejś cukierni :) a soki....mmmm brak słów by opisać podniebne wrażenia :))


Stronę Farmy Świętokrzyskiej znajdziesz też na Facebook'u.
Życzę Ci Smacznego :))

PS. Ktoś mi kiedyś napisał, że gdybym przeszedł szkolenie z technik "perswazyjnego pisania maili" zarobiłbym kupę kasy na tym blogu. Perswazyjne czyli manipulacyjne. Na szczęście szkolenia nie zrobiłem :) i nie zamierzam. Ten blog od początku miał być pisany z Sercem i od Serca, dlatego liczę, że w odróżnieniu od wielu osób, które codziennie dają się nabierać na obietnice w reklamach, po prostu myślisz samodzielnie i nie trzeba Tobą manipulować, abyś dokonał właściwego wyboru. Dlatego pomyśl, ale wiedz, że warto. A jeśli trudno CI podjąć decyzję, spróbuj lub po prostu zaufaj. Skąd masz znać smak organicznych warzyw, jeśli nigdy ich nie próbowałeś ? Czytając tego bloga wiesz, że polecam tylko wartościowe rzeczy. Dziękuję CI jeszcze raz za to, że Jesteś ze mną :) Wiele to dla mnie znaczy.
Grzegorz  

 Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

1 komentarz:

  1. Spokojnie, Grześ. Warto wiedzieć, że każdy tworzy swój indywidualny punkt widzenia. Tworzy przez to, co nabywa wszelkimi możliwymi sposobami przez całe życie z DOŚWIADCZANIA świata zewnętrznego. SWÓJ WŁASNY PUNKT WIDZENIA, gdyż to każdy z na dokonuje wyboru źródeł informacji, książek, które czyta, filmów, które ogląda, ludzi których spotyka .... To właśnie sprawia, że każdy ma swój własny punkt widzenia - SWOJĄ ŚWIĘTOŚĆ. Ma PRAWO go prezentować wszędzie, gdzie chce pozwalając jednocześnie, by każdy odbiorca przyjął to tak, jak sam zdecyduje. Pozwalać na wolność wyboru. Brak tu zależności od takiej postawy, która chciałaby udowadniać innym jakieś racje, nakłaniać kogokolwiek do czegokolwiek lub reklamować dany "produkt". Perswazja, wywieranie presji czy manipulacja to nie Twoja "bajka". Jestem pełna UFNOŚCI, że przekazywane przez Ciebie informacje są czyste JAK ŁZA i są prawdziwą WIEDZĄ, bo doświadczone na samym sobie. Także wiem jak długo zastanawiałeś się nad tym, żeby dawane przez Ciebie informacje były "CZYSTE" i wolne od niedoskonałości "myślowych" tego świata.
    Ty właśnie tak działasz.
    Dziękuję Wszechświatowi za to, że Jesteś.
    Maria Magdalena

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: