niedziela, 21 lipca 2013

Wiele osób o to pytało... więc proszę

Będę do znudzenia powtarzał każdemu, że w Twoim procesie zdrowienia NIEZBĘDNA jest psychoterapia. Tak, to słowo niczym poprzednik Nu owiane jest złą sławą, bo doczepione jest do niego społeczne wyobrażenie... ale powiedz Ci coś w tajemnicy. Zawsze masz wybór... kogo zaczniesz słuchać ! Albo w końcu siebie albo całej reszty. I zawsze masz wybór pozostać przy swoim wyborze, tylko pamiętaj, że dla zaistnienia procesu, który ma się zakończyć określonym i pożądanym przez Ciebie rezultatem muszą zaistnieć określone przesłanki. To tak jakbyś chciał upiec ciasto bez mąki. Uda się ?
Więc czy jest z Tobą "coś nie tak", że powinieneś pomyśleć o terapii ? Zaznaczam odpowiadając tym, którzy już mają gotowca w rękawie "przecież czuje się dobrze, więc nie muszę".... NIE O TO TU CHODZI !! Chodzi o dotarcie do PSYCHICZNYCH przyczyn. I zrozum proszę... PRZYCZYN, a nie zaleczenia objawów jak po wzięciu proszka.

A teraz, aby wyjść naprzeciw tym, którzy są tak zalęknieni tym co pomyślą o nich inni, że wolą umrzeć niż cokolwiek zmienić... (a to częsty problem)... mała pomoc.

http://www.youtube.com/watch?v=7KIRDdCoK6o

http://www.youtube.com/watch?v=RNu3mkU8Dtg

http://www.youtube.com/watch?v=_Vunr5yMQEg


I coś dla Pań :) - Pani dr przyjmuje we Wrocławiu o ile pamiętam.
http://www.youtube.com/watch?v=mKFK4xe0k5E


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

3 komentarze:

 1. Grześ, wszystko to prawda, ale myślę, że jest jeszcze jeden powód dla którego ludzie nie decydują się na psychoterapię. Tym powodem jest brak odpowiedniego terapeuty. Tych kompetentnych jest naprawdę niewielu. Wiem, bo ja po różnych nieudanych przygodach z psychoterapeutami trafiłam na właściwą osobę w momencie, kiedy już zwątpiłam,że takie są :)
  Ale tak, warto było szukać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję za zamieszczenie tych materiałów. Być może więcej osób zdecyduje się na pracę z samym z sobą. Tak, konfrontacja z samym sobą jest tym, co nas przeraża. Stąd właśnie pochodzi OPÓR do podejmowania działania. Pozdrawiam Maria Magdalena

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam p. Preeti Agrawal, jej ksiazka o ciazy i macierzynstwie byla moja biblia podczas ciazy i bbb pomogla przy przygotowywaniu sie do porodu. polecam!!!

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: