środa, 5 lutego 2014

Czynnik dietetyczny... dla przekonania nieprzekonanych :)


Jak wiele osób wie... zmienione komórki tworzą dodatkowe połączenia krwionośne, aby się odżywiać.
Lekarze postrzegają to jako zło, bo dzięki temu Nu może się zasilać.
A. Moritz uznając, że Nu nie jest chorobą, a jedynie objawem adaptacji organizmu do nowej sytuacji, tzn. zatrutego toksycznie organizmu, głównie na skutek zakwaszenia, przyjmuje to za wynik owej adaptacji do momentu realizacji zadania, które ów program ma wykonać.
Proces tworzenia nowych naczyń nosi nazwę angiogenezy.

Zadano sobie pytanie...czy możliwe jest ograniczenie angiogenezy przy pomocy leków ? oczywiście.
Wielu z Was je zna, Sutent, Erbitux, Tamoxifen... wszystkie one mają właśnie usuwać owe połączenia.
Następnie zadano sobie pytanie: czy to samo można osiągnąć JEDYNIE przy pomocy diety ? oczywiście i sądzę, że wyniki Cię mile zaskoczą. Na czerwono zaznaczono czynniki dietetyczne, niebiesko: leki stosowane w kuracjach klinicznych, żółto: popularne leki.
Ale jeszcze milej się robi, jeśli obejrzysz filmik parę minut zaledwie wcześniej. Pokazane są bowiem przypadki u zwierząt, gdzie zastosowano TYLKO lek antyangiogeniczne i Nu cofało się całkowicie. Poza tym jasno ukazane jest również, że w przyjmowaniu posiłków np. łącząc dwie herby o wysokim potencjale antyangiogenicznym istnieje... synergia :)) tzn. ze przyjmowanie razem, wnosi większą energię do układu niż oddzielnie :) Zatem to prowadzi nas do pytania... może sposobem jest podczas kuracji klinicznej przyjmowanie jedynie właśnie leków antyangiogenicznych bez potrzeby układowego obciążania organizmu cytostatykami... bo skoro żywotność (istnienie) zmienionych komórek zależy od istnienia połączeń, to zginą one same, gdy zablokuje się dostawy tak ? więc po co dodatkowo obciążać cały organizm osłabiającą chemią, która ma działać NA komórki, jeśli ich wymarcie jest zależne / związane właśnie z obumarciem wyłącznie naczyń ? A sami lekarze wiedzą, że chemia jest obciążająca jak i wyniszczająca organizm i z tym się nikt nie kłóci. To tylko wolne przemyślenia.

I wracając do leków... nie możesz tego traktowac jako wskazania oczywiście do zaprzestania jakiejkolwiek terapii. Ten blog istnieje po to: 1) abyś miał Świadomość, a więc zyskał choć odrobinę więcej Swobody i Wolności a w związku z tym 2) abyś miał wybór. Niedawno pewna dziewczyna napisała w komentarzu, że siedzi przy łózku babci w szpitalu i czuje... bezsilność. Ale z czego ona wynika ? z braku Świadomości CZYM JEST NU !!! A może ma jakąś rolę do spełnienia w Twoim ciele ? a może w Twoim życiu ? może chce Ci coś pokazać ? przynosi wiadomość ? niedawno zadzwoniła do mnie Pani, której tata w wieku 58 lat dostał zapaści nerki a później rozwinął się tam guz. Zapytałem wprost: kto go zdetronizował i czy ktoś inny nie wygonil go z jego terytorium ? bez namysłu odpowiedziała, że i owszem.2 lata wcześniej i "bardzo to przeżył psychicznie". Kolejny przypadek ? tylko jak długo jeszcze będziemy zbiegi okoliczności nazywać przypadkami ?? Pomijam już barbarzyństwo lekarzy idiotów, którzy poza straszeniem  i krzyczeniem na niego, gdy wspomniał, że stosuje diete, nie zrobili NIC, aby wnieść choć odrobinę nadziei w jego życie. I na koniec... jeśli metody, które stosujesz nie przynoszą rezultatu tzn. ze trzeba je zmienić albo podejście. Może w końcu potrzebna jest ta "cholerna" psychoterapia od której z taką zaciekłością ucieka 90% piszących "nie dziękuję, czuję się dobrze"... naprawdę nie wiesz o czym mówisz. Ale może potrzebujemy jeszcze kilku wstrząsów w naszym życiu / Ziemi i gospodarce, aby się Obudzić.
A jeśli sami nie potrafimy, a póki co bronimy Starego zaciekle, to pewnie pomoc przyjdzie z zewnątrz.

Tabelka pochodzi z filmu pana dr (niestety w całości po ang) w trakcie prestiżowej konferencji TED Talks:
http://youtu.be/B9bDZ5-zPtY?t=14m20s

PS.
Ktoś wie może co to za info, że podczas przelewu środków z OFE do ZUS 2 dni temu "zniknęło" gdzieś 19 mld zł ?

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

rak jest uleczalny: