poniedziałek, 16 czerwca 2014

Czas przetworów ?


Dochodzą mnie głosy, że rozpoczął się już sezon słoikowy :) pierwsze czereśnie i kompoty zaprawione. Mam do Ciebie jedną wielką prośbę. Wybij sobie z głowy drylowanie !!! i wszystkim dookoła również. Jeśli masz owoce zawierające pestki i jądra pestek to koniecznie ładuj jest do słoika CAŁE. Jeśli tak bardzo się obawiasz o smak czym straszą poradniki, owoce możesz po prostu naciąć, ale KONIECZNIE zachowaj pestkę !! Chodzi oczywiście o B17. Jedna z teorii związanych z przyczynami powstawania Nu mówi m.in. że jest wynikiem niedoboru B17 w organizmie.
Jeśli do tej pory nasłuchałeś się o "straszliwości" tej witaminy to zrób jeszcze raz użytek z internetu i poczytaj dokładnie, zbadaj źródła.
Ale podpowiem Ci coś jeszcze... niedwno niejaki Jim Humble odkrywca słynnego preparatu MMS odpierał w iście naukowy sposób tyradę wytoczoną mu przez panią profesor nauk akademickich. Pani ta nie zrobiła nic więcej ponad to, co robią niektórzy dziennikarze... wyłuszczyła, spłyciła, wyolbrzymiła, oblała strachem i podparła się własnym autorytetem. Niestety jak się okazało z odpowiedzi JH jej znajomość chemi była na poziomie krawężnika. Proszę Cię jedynie o przytomność, abyś nie wpadł w zachwyt nad kolejnym dr, prof i innymi tytułami, które coś sugerują. Nie znaczy to naturalnie, że nie istnieją wartościowe opinie wysuwane przez specjalistów, ale po to masz rozum i inteligencję (o intuicji nie wspominając), aby oddzielić ziarno od plew.
Gra o Ciebie cały czas się toczy. Bądź świadomy.

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

1 komentarz:

  1. Bardzo ciekawe choć nie robię przetworów, nie mam czasu ani ochoty prażyć się w domu w czasie upałów. :)

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: