poniedziałek, 29 września 2014

Na przekór rozumowi :)

Poznaj Liu Qiana.
Film wklejam celowo, aby Ci nieco poszerzyć pole widzenia.
Widzisz... nasz umysł działa czasami przekorne i przezornie, bo gdy nie potrafi czegoś wytłumaczyć to oczywiście zakłada, że coś jest "niemożliwe" :) mimo, że właśnie ma to przed oczami. Spoykasz to na porządku dziennym... powiedz komuś, że znajomy zastosował dietę i odstawił tabletki na X, a większość pokręci głową częstując Cię przy okazji politowaniem :) bo jak to "zmienił dietę....", "a przeżył" ? :))

Filmów z jego udziałem, które naprawdę robią z naszego racjonalizmu sieczkę jest więcej, polecam ten w cukierni.... coś pięknego :)) i wszystko w zbliżeniu i mozna powiedzieć na Twoich oczach :)

https://www.youtube.com/watch?v=wkMbSWwS3FA#t=395Smacznego :)

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

1 komentarz:

  1. 3:16 w filmie, przy zatrzymywaniu klatka po klatce wychodzi że są 4 monety, potem znowu 3 z tym że 2 są położone jedna na drugiej i widać że razem są grubsze niż pozostałe. Pozdrawiam;)

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: