środa, 25 marca 2009

"Jedzenie ma znaczenie" - zapraszam na film

Mottem filmu są słowa Hipokratesa, ojca współczesnej medycyny: "Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem". "Przysięga Hipokratesa" jest do dziś składana przez współczesnych lekarzy. Ale od czasów Hipokratesa nasze podejście do leczenia chorób bardzo się zmieniło...


Współcześni lekarze są bardzo słabo, o ile w ogóle, szkoleni z dietetyki. Nowoczesna medycyna obraca się wokół "pigułki na wszystko". I taki stan rzeczy przemysł farmaceutyczny chce utrzymać, bo dobre zdrowie jest może sensowne, ale nie jest dochodowe.

Choroby serca i rak to dwa główne powody przedwczesnej śmierci mieszkańców krajów zachodnich. Na trzecim miejscu są zgony z powodu błędów lekarskich i niepożądanych reakcji na leki. Skoro więc sama medycyna jest groźniejsza niż większość schorzeń, może warto przypomnieć maksymę, którą znają wszystkie kultury świata: "Jesteś tym, co jesz" i uświadomić sobie, że to, co wkładamy do ust ma znaczenie: jest albo doskonałym, "paliwem" dla ciała, albo kolejnym gwoździem do naszej trumny...

Mówiąc krótko ten film jest MOCNIEJSZY niż paczka “extra mocnych”. Zarezerwuj sobie półtorej godziny wolnego czasu, usiądź wygodnie i oglądaj. Przygotuj się na duży zastrzyk pożytecznej wiedzy - prawdziwej wiedzy o tym, co się dzieje z nami, ze współczesną medycyną oraz wiedzy o autentycznym, skutecznym uzdrawianiu.

Jedzenie ma znaczenie (obecna nazwa: Jedzenie a Zdrowie)

klikając w powyższy link zostaniesz przeniesiony na stronę youtube i kolejne odcinki filmu powinny się włączać automatycznie.

* * * * * * * * * * * * * * * *
Jeśli chcesz otrzymywać na bieżąco nowe artykuły publikowane na tej stronie, wpisz swój e-mail do poniższego formularza. Twój adres nigdy nie zostanie przekazany osobom trzecim i w każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z subskrypcji.


Google Groups

Subscribe to "Rak jest uleczalny!" - subskrypcja blogu

Email:


Visit this group

8 komentarzy:

 1. Rewelacja!!! Sama Prawda.Dziękuję Arturowi Milickiemu za Pracę którą wykonuje. Jego Praca jest misją i szczerze pragnę włączyć się w nurt Jego dzieła. Z wyrazami szacunku wiesław.

  OdpowiedzUsuń
 2. Obejrzałam film i mimo tego, że sporo treści w niej zawartej nie było dla mnie nowością wstrząsneło mną.
  Namaste :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miało być "w nim". (a nie w niej - skutek wstrząsu ;))

  OdpowiedzUsuń
 4. podajcie nowy adres filmu

  OdpowiedzUsuń
 5. film jest nadal dostępny na youtube tyle że pod innym tytułem:) Wpisz hasło "jedzenie a zdrowie"! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki Karolu. Zamieniłem już linki w artykule.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiele prawd, wiele rad jak cieszyć się z życia i innym dawać radość. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Od paru lat stosuje zalecenia medycyny naturalnej. Do lekarzy nie chodze i nie lykam zadnej chemii. I czuje sie duzo lepiej niz kiedys. Odzywiam sie makrobiotycznie. Obecnie bardzo wazne jest aby nie zaszczepic sie na swinska grype. Szczepionki sa niebezpieczne.

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: