środa, 19 stycznia 2011

"Gerson" w Programie "Interwencja"


Przed chwilą dostałem maila - Dziękuję - od Anonima, który wstawił komentarz w postaci linku Wideo do programu Interwencja w którym opisywany jest owiany złą sławą Ośrodek w Dębince.

Z przykrością stwierdzam, że Ośrodek w Dębince do dzisiaj NIE JEST akredytowany przez Instytut Gersona w Meksyku. Nie posiada akredytacji, afiliacji, wyszkolonej kadry medycznej.
Proces zdobywania akredytacji trwa minimum dwa lata. Taki Ośrodek musi posiadać całodobową opiekę pielęgniarską oraz opiekę lekarską w postaci lekarza przeszkolonego w Terapii Gersona w Meksyku. Ukończenie szkolenia polega m.in. na samodzielnym prowadzeniu wg protokołu terapii trzech pacjentów.

Dlatego zdrowiejmy, ale z głową ! Wiem, że koszty wyjazdu do Centrum Zdrowia Gersona na Węgrzech są olbrzymie, ale temu poświęcę osobny artykuł.

Już dziś zapowiadam rakietę :) Komplet zdjęć z pobytu w Centrum Zdrowia Gersona na Węgrzech. Będziecie mogli poznać "tajemnice" Gersona.

---
Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco!

3 komentarze:

  1. Czy moge prosic o kontakt do Pana? na sdres e-mail? jestem zainteresowana wysłaniem mojej mamy na Węgry prosze o pomoc! Mój adres monia4p@op.pl; tel 728 340 103 dziekuję

    OdpowiedzUsuń
  2. PISZE PO ERAZ KOLEJNY CIEKAWE CZY OPUBLIKUJECIE PROSZE O KONTAKT Z KLINIKA NA WEGRZECH

    OdpowiedzUsuń
  3. Proszę o kontakt mailowy z Grzegorzem, dane w zakładce Autorzy.

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: