czwartek, 20 stycznia 2011

Program Simontona - czyli jak wyzdrowieć uzdrawiając emocje


Wiele razy podkreślałem jak ważne są emocje w procesie zdrowienia. W tym miejscu z pomocą przychodzi stosunkowo młoda dziedzina wiedzy zwana psychoneuroimmunologią.
Bada ona zależności między psychiką człowieka, a stanem jego zdrowia, w tym m.in. kondycji układu immunologicznego. To głównie dzięki takim badanom odkryto istotny związek między stresem a podwyższaniem poziomu hydrokortyzolu - hormonu stresu, który w istotny sposób obniża naszą odporność - wystawiając nas na działanie szkodliwych czynników.

Kilkanaście lat w USA został zapoczątkowany Program Simontona od nazwiska genialnego psychoonkologa Carla Simontona. Opracował on ZESTAW Ćwiczeń bazujący na współczesnych metodach psychologii, psychoterapii, dietetyki oraz fizjologii, który stanowi KOMPLETNY ZESTAW Narzędzi w zmaganiu z chorobą.

PAMIĘTAJ ! Podchodząc do swojego procesu leczenia kompleksowo i włączając w ten proces również psychikę - Twoje szanse na wyzdrowienie rosną maksymalnie !!!

Wpływ psychiki na proces zdrowienia został potwierdzony dawno temu. Wykorzystaj tę szansę !

Ponieważ Warsztaty są dofinansowane ich cena jest wielokrotnie niższa niż regularnych szkoleń stacjonarnych, a szkolenie jest prowadzone przez LEKARZY i terapeutów.

Więcej informacji możecie przeczytać na stronie www.simonton.pl
LISTA Terapeutów w całej Polsce tu: http://www.simonton.pl/node/10

Za 3 tygodnie, czyli 12-13 lutego we Wrocławiu odbędzie się Warsztat dla pacjentów i osób wspierających. Informacje wraz z numerem telefonu podane są tutaj:
http://www.simonton.pl/node/179

Dla osób, które nie mogą uczestniczyć - ukazała się na rynku polskim książka dr. Simontona -

Jak żyć z rakiem i pokonać go? nakładem wyd. RAVI.


Gorąco polecam !


---
Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco!

1 komentarz:

  1. Czy mógłby mi ktoś pomóc zdobyć tą książkę?
    Bardzo proszę o radę gdzie jej szukać. W necie wszystkie nakłady wyczerpane.
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: