niedziela, 12 czerwca 2011

I jeszcze filmy na niedzielę - dziś o Wodzie

Woda - Wielka tajemnica - film z pl lektorem / po skończeniu kliknij w następna część.

http://www.youtube.com/watch?v=JrbDRG4fjFY

TEN SAM, ALE Z NAPISAMI - tłum. nieco dokładniejsze

http://www.youtube.com/watch?v=M8ThCQTpMcM&feature=related

TAJEMNICE ŻYWEJ WODY - z lektorem

http://www.youtube.com/watch?v=hg7HOAXPhQU&feature=related

---
Od razu mówię, że będziesz pod WIELKIM wrażeniem.
Co ten film niesie dla Nas w praktyce, opowiem później.Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :)

Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

2 komentarze:

 1. Warto obejrzec rowniez film Masaru Emoto "Wiesci z wody"
  http://www.youtube.com/watch?v=aqWzEd2fI_Y

  OdpowiedzUsuń
 2. Filmiki wyjasniaja, dlaczego wedlug islamu ludzie przed jedzeniem powinni powiedziec "Bismillah" (W Imie Jedynego Boga") a po jedzeniu podziekowac i powiedziec "Alhamdulillah".
  Chwala Jednymu Bogu, muzulamnie maja niesamowite lekarstwo jakim jest Koran.
  "My zsylamy poprzez Koran to, co jest uzdrowieniem i milosierdziem dla wiernych; a niesprawiedliwym powieksza on tylko strate." (17:82)
  http://www.al-quran.info/?x=y#&&sura=17&aya=82&trans=en-yusuf_ali,pl-jozef_bielawski&show=both,quran-uthmani&ver=2.00
  Nie raz przekonalam sie jak ogromna moc ma recytacja Koranu lub recytacja fragmentu Koranu nad szklanka wody a potem wypicie tej wody.

  Kilkanascie dni temu moj maz i ja szlismy do sklepu. Na parkingu obok sklepu zobaczylismy siedzacego golebia, prawie sie nie ruszal, mial nastroszone piorka i wygladal na chorego. Ludzie go dotykali. Moj maz zaczal recytowac sure Fatiha (w jezyku arabskim)
  http://www.al-quran.info/?x=y#&&sura=1&aya=1&trans=en-yusuf_ali,en-transliteration,pl-jozef_bielawski&show=both,quran-uthmani&ver=2.00
  oraz Ayatul Kursi (2:255-256) http://www.al-quran.info/?x=y#&&sura=2&aya=255&trans=en-yusuf_ali,en-transliteration,pl-jozef_bielawski&show=both,quran-uthmani&ver=2.00
  i dmuchnal na golabka. Ptak zaczal chodzic, napil sie wody z kaluzy i juz nie pozwalal sie dotykac. Bylo to dla mnie niesamowite przezycie. Inni ludzie (nie-muzulmanie) byli rowniez pod wrazeniem i pytali, co moj maz zrobil ze ten golab zaczal chodzic.
  Weszlismy do sklepu, a po 10 minutach sprawdzilismy czy golab nadal jest na placu. Nie bylo go, wiec prawdopodobnie odlecial.

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: