niedziela, 5 czerwca 2011

Wylecz chorobę w 3 minuty - filmy na niedzielę.

Uwielbiam tego człowieka. Opowiada o innej wersji rzeczywistości, której nie zobaczycie w wieczornym wydaniu TV. To fizyka kwantowa. Ona opisuje to, co NAPRAWDĘ dzieje się w Naszej rzeczywistości.
A propos... wiecie, że zrobiono badania z których jasno wynika, iż osoby nieoglądające TV są szczęśliwsze ? :))
Podobnie jak osoby, które pracują w ogródku z ziemią. Dlaczego ? otóż nie, w glebie znajduje się bakteria, która pobudza przysadkę do wytwarzania melatoniny i endorfin.


Greg Bradden - Ulecz Wszystkie Choroby w 3 minuty
http://www.youtube.com/watch?hl=en&v=AyFI4Esem98&gl=US


Jeśli linka się nie podświetla, zaznacza i przepisz ją do przeglądarki.

I drugi jego film:
http://www.youtube.com/watch?v=dAzLG51NIPs&feature=related


z Polskimi napisami.

---
NIEZMIERNIE MIŁO MI POINFORMOWAĆ, ŻE SELOL OTRZYMAŁ Tymczasową Rejestrację w Komisji Europejskiej jako LEK !!! i rozpoczynają się oficjalne badania kliniczne. Brawo Panie doktorze !! Brawo brawo. Oby więcej tak mądrych ludzi !!Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :)

Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

1 komentarz:

 1. Wg naukowców wystarczy zmiana pola energetycznego u pierwiastka kwadratowego z 1% danej populacji, aby zmienić pole energetyczne całej populacji. Oznacza to, że aby zmienić pole energetyczne Ziemi (choć na jeden moment) wystarczy zachęcić 8232 osoby do wspólnej medytacji. Dla Polski liczba ta wynosi 618, dla Warszawy to zaledwie 132 osoby.

  Mam propozycję - sprawdźmy jak to zadziała w rzeczywistości. Wykorzystajmy energię zbliżającej się pełni i w jednym czasie skoncentrujmy się na miłości. Sprawmy, aby nasze serca, dusze i umysły wypełniła czysta bezwarunkowa miłość. Nie przekazujmy jej w żadne konkretne miejsce, nie rozpraszajmy się przywoływaniem w myślach obrazów, osób, miejsc czy sytuacji, które tej miłości potrzebują. Skoncentrujmy się wyłącznie na miłości i pozwólmy, aby wypełniła całe ciało i całą duszę, reszta dopełni się sama.

  Zapraszam do wspólnej medytacji 15 czerwca 2011 w godz 22:30-23:00

  Bądźmy razem

  Namaste

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: