niedziela, 26 czerwca 2011

Zapomniany cytat

Gdy puszczałem Wam filmik Grega Braddena na końcu umieściłem kilka cytatów z Bibli Tysiąclecia i zapomniałem o jednym najważniejszym dla procesu uzdrawiania, choć wyłania się on z przesłania filmu.

Przypomnę... otacza Ciebie pole kwantowe, które łączy Nas Wszystkich Razem. Nie zostało ono przez Nikogo stworzone, ale BYŁO TU OD ZAWSZE, tylko... o nim nie wiedzieliśmy po prostu. Co mówi fizyka kwantowa ? Słyszałeś wiele o Prawie Przyciągania, ale w tym miejscu owo Pole zyskuje funkcję Odzwierciedlania.
Mówi ono: co wysyłasz wróci do Ciebie. Pamiętasz biblijne "Cokolwiek dajesz drugiemu człowiekowi wróci do Ciebie w trójnasób" ? To sam Jezus powiedział. Zatem to, co wysyłasz, emitujesz z Siebie do owego Pola z którym jesteś w kontakcie CAŁY CZAS, zostaje odbite i wraca do Ciebie poprzez ludzi, okoliczności, zdarzenia...

Dlatego jeśli widzisz w swoim życiu powtarzający się niewygodny schemat, np. spotykasz "nieodpowiednich" mężczyzn, albo pracodawców... tzn, ze taką informację wysyłasz do owego Pola i dostajesz taki zwrot. Oczywiście informacja zakopana jest na poziomie podświadomym, dlatego też psychoonkologia kładzie tak duży nacisk na PSYCHOTERAPIĘ w procesie zdrowienia, aby uwolnić te emocjonalne złogi i wysłać Inny Komunikat.

Owo Pole Kwantowe komunikuje się z Nami poprzez uczucia. Przypomnę Ci, że pole magnetyczne Serca jest o 5000x (tak, pięć tysięcy razy) silniejsze niż pole elektryczne i magnetyczne mózgu. Znaczy to też tyle, że nie wystarczy sobie pomyśleć, ale dobrze też jest poczuć. Co poczuć ? I tu pojawia się ów zapomnniany (niecelowo - 'nie' z imiesłowami piszemy razem :)) przeze Mnie cytat z Biblii:

"Módlcie się o to, o co prosicie jakbyście już to otrzymali"

Genialne, nieprawdaż ? :) Co to ma wspólnego z tym, co napisałem powyżej ? WSZYSTKO.

1- Jeżeli Pole, którego jesteś częścią Komunikuje się z Nami poprzez Uczucia i Ty wysyłasz do niego Instrukcje jak ma wyglądać Twoje życie POPRZEZ UCZUCIA, to również poprzez Uczucia Możesz je Zmienić, tak ? tak !

2- Na lekcjach z podstawówce, a mieliśmy żylete z fizyki, więc pamiętam do dziś, nauczono mnie, że... jeżeli zmienisz pole elektryczne LUB magnetyczne atomu (tej najmniejszej cząsteczki) to... zmienisz sam atom. Zyska on inną wartość, zmieni się cały, a przypominam, że z atomu zbudowane jest Wszystko Co Ciebie Otacza !! Również TWOJE CIAŁO !!

3- Fizyka kwantowa również donosi, że... materia na poziomie subatomowym, czyli mniejszym od atomu jest... wirami energii, która po prostu zwalnia swoją prędkość i staje się określonym atomem.

4- Więc całkowicie innego znaczenia nabieraja teraz słowa Jezusa mówiącego "Módlcie się tak, jakbyście to, o co prosicie już otrzymali". Jasne ? jasne :)

4- WIĘC TERAZ... przepis na sukces można opisać równaniem:
(intencja uzdrowienia / wyleczenia Siebie lub kogoś) + Uczucie (nawet nie musisz używać słów) jakby to o co prosisz, już było Ci dane (w religii chrześcijańskiej nazywane też Modlitwą Dziękczynną) + pozytywne nastawienie i Wiara, że to się już stało. Bo niby czemu masz nie otrzymać, skoro rozmawiasz z Najwyższym, co ??

I odnośnie Wiary jeszcze raz... "A gdybyście mieli choć Wiarę wielkości ziarnka gorczycy i rzeklibyście do Góry "przyjdź tu" - zrobiłaby to".

Więc w obliczu tego Wszystkiego... muszę Ci zadać cholernie ważne pytanie:
1- jaka jest Twoja Wiara w Boga, że nadal masz problem ze zdrowiem ?

Dobrą wymówką jest zawsze "kara za grzechy" ale Sakrament Spowiedzi już to rozwiązał prawda ?

Jest jeszcze jeden aspekt... poczucie winy własnej i podświadoma chęć ukarania Siebie i... po prostu chęć Życia ! Wiedziałeś, że układ immunologiczny ma własną inteligencję i zdecydowanie lepiej broni on swojego właściciela, który ma DOBRE mniemanie o sobie i chce żyć ?

Napisz do mnie, jeśli masz problem ze zrozumieniem. Największą krzywdę nam wyrządzono mówiąc, że mamy prosić, pomimo istnienia modlitwy dziękczynnej. W obliczu POTWIERDZONEJ NAUKOWO zasady, że Pole Kwantowe ZAWSZE ODBIJA PIŁECZKĘ zgodnie z Twoją intencją... co robisz jeśli prosisz ? przyznajesz, że tego nie masz. I dostajesz... "nie mam". Więc zamiast prosić o uzdrowienie z choroby... DZIĘKUJ ZA ZDROWIE. Niech CI nawet przez gardło nie przejdzie słowo "choroba".

"Na początku było Słowo, a słowo było dźwiękiem..." - już Biblia mówi, że SŁOWO MA MOC. Więc jaką wizję samego siebie wkładasz do modlitwy wplatając w nie "chorobę" ? albo "braki" ? albo "niekochanie" ?

"Słuchacie, a nie słyszycie, Patrzycie, a nie widzicie"...


Z głębi mojego Serca Dziękuję już teraz Za Twoje Zdrowie, Przebudzenie do Nowego Twórczego Radosnego Życia, Pomyślność i Obfitość w każdej dziedzinie Życia. I tak się stało.

7 komentarzy:

 1. Bardzo ciężko jest dziękować za zdrowie, gdy całe ciało krzyczy z bólu i przerażenia. Cierpimy fizycznie i psychicznie i natychmiast przypominają się nam wszystkie możliwe "odkupienia", "żale za grzechy", "marności", "prochy" i inne podobne stwierdzenia. Człowiekowi choremu i cierpiącemu bardzo trudno może przychodzić stosowanie modlitwy dziękczynnej.
  Warto jednak pamiętać, że osoby zdrowe, które znajdują się w otoczeniu chorego są w stanie modlić się za niego. Do tego Boga, którego same wyznają. Im jest zdecydowanie łatwiej, one nie mają przykrych fizycznych dolegliwości związanych z konkretną chorobą.

  Apeluję więc z całego serca do wszystkich opiekujących się chorymi - módlmy się za chorych, ale modlitwami dziękczynnymi za zdrowie. Naszymi oczami zauważajmy ZDROWEGO CZŁOWIEKA. Nawet jeśli w danej chwili jest ciężko chory, ma przed sobą alternatywę zdrowia. Jeśli my - zdrowi - jej nie zauważymy, tym samym damy energię rozwijającej się chorobie. A przecież nie tego życzymy naszemu podopiecznemu :-)
  Namaste

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki, że tutaj piszesz Grzesiu.
  Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ah, te linki dotyczą nastepnego posta,
  za daleko przycisnęłam komentarze...
  sorry.
  krystyna

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziekuje za cenne wiadomosci-Maria

  OdpowiedzUsuń
 5. Grzegorz, jesteś genialny! Nie, nie!!! Nie przez jakieś twoje odkrycia, ale umiejętność przekazania zapomnianych PRAWD! Moje komentarze są nieco spóźnione, nie mniej jednak aktualne tak jak mądrości przedstawione przez Ciebie. Sprawdziłam niechcący wysyłanie dobrej energii, mianowicie; moja córka była zestresowana przed egzaminami, przed zakończeniem sesji, a ja siedząc sobie spróbowałam wywołać u siebie uczucie błogiego (konstruktywnego jednak) spokoju i pomyślałam o niej, że jest zadowolona ze swojej pracy ( projekt na architekturze), że się uśmiecha jak ja do niej... Efekt? Została pochwalona i nabrała nowych sił i wiary w siebie, a miała zmieniać studia!
  Kilkakrotnie udało mi się uzyskać łączność w taki sposób z moimi dziećmi.
  Tak też patrzyłam na starszą osobę, którą się opiekowałam i myślałam: hm, przecież jest dobrze, coraz lepiej. Moje środki pomagają i widzę ( w wyobraźni) zagojone rany. Efekt? Bardzo szybko nastąpiło rzeczywiste leczenie trudnych ran - półpasiec w starszym wieku!
  Dochodzę do wniosku, że my ludzie nie znamy swoich własnych możliwości. Szkoda!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dr. Simoncini Baking Soda Treatment For Cancer (NaHCO3)

  Very Important Note

  This treatment should not be used for more than three weeks at a time. During the first week no more than two TEAspoons a day of baking soda should be taken orally. During the second and third week no more than one TEAspoon a day of baking soda should be taken orally. Only under the care of a medical practitioner should these maximum internal doses be exceeded.

  For skin cancers and other external cancers (including a rectal enema), where the baking soda solution comes into direct contact with the cancer, this restriction does not apply.

  About the Simoncini Protocol  Read More http://www.cancertutor.com/simoncini/

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: