sobota, 23 lipca 2011

Idziemy na grzyby...

Jeśli kiedyś przytrafiła Ci się grzybica paznokci lub miałem zapalenie między palcami u stóp to nikt Ci wcześniej nie powiedział, że ów grzyb nie przyszedł z zewnątrz, ale był częścią Ciebie. A jeśli zadomowił się jako nieproszony gość to znaczy, że Twój układ odpornościowy był tak słaby, że sobie z nim nie poradził. Lekarze onkolodzy wiedzą, że śluzówka wyścielająca nasz przełyk, jelita, odbyt jest warstwą ochronną. Po chemii następuje często jej złuszczenie. Jaki jest efekt ? w ciągu doby usta są pełne pleśniawek i aft tak bolesnych, że nie można mówić, ani przełykać. Sam dostałem morfinę w tym okresie, bo wydawało mi się, że mam w ustach kaktusa. Do tego często dochodzą biegunki i inne nieprzyjemności związane z działalnością naszych gości.

Ale możesz coś z tym zrobić.

1- odkwaszaj organizm - niech to się stanie Twoja misja życiowa :) zapewniam Cię, że cukier biały sprawia Ci więcej kłopotu niż wiele innych substancji, a ten, który przyjmiesz w owocach jest wystarczający, aby dać komórkom paliwa. Poza tym rozwija się grzyb candida, masz ochotę na słodkie, słodkie zakwasza, czujesz się ociężały i zmęczony, bo spada pH i ilość tlenu, więc jesz więcej, aby mieć więcej energii, w tym więcej słodkiego i węglowodanów, przez co tyjesz, Serce dostaje łupnia, masz zadyszkę, jesteś coraz bardziej zmęczony... i błędne koło się zamyka. Później jest już tylko gorzej. Poza tym słodząc nie znasz PRAWDZIWEGO smaku potraw ! Znasz jedynie smak... słodzonej potrawy. Jeśli to nadal za mało przekonujące, poczytaj o chorobie zwanej kandydoza.

2- kiedyś wspomniałem, że Matka Natura dała człowiekowi wszystko, aby był zdrowy i szczęśliwy i nadal to podtrzymuję. Natura wiedziała też, że grzyby wymagają większej uwagi. Oprócz lewatyw z dodatkiem sody oczyszczonej, można też robić lewatywy z dodatkiem wody utlenionej. A jeśli nie ? to sięgnij po homeopatię.
Wokół homeopatii powstało w naszym dziwnym społeczeństwie (za sprawą głupich mediów) wiele smrodu. Niestety jestem zwolennikiem teorii spiskowej mówiącej, że rynek naturalnych suplementów wart 2 MLD złotych rocznie jakie Polacy wydają na preparaty naturalne jest wart tego, aby je zdjąć z półki i włożyć te pieniądze do kasy Big Pharmy, a te firmy bez względu na kraj nie różnią się od siebie niczym.

Więc czym jest homeopatia ? to naturalne substancje roślinne i mineralne, które podawane są pacjentowi w stężeniu mini-mikro, powodując, że nie wywołuje to jednostki chorobowej, a budzi reakcję obronną organizmu. Homeopatia jest terapią celowaną, dlatego wywiad na początku trwa ok 2 godz. Scena, którą mogliście oglądać w telewizorni na której pan pożal się Boże dr połyka całą garść kuleczek homeo i mówi "Jak Pan widzi nic mi nie jest, a mam tu na dłoni środki przeciwko...." jest przykładem skrajnego kretynizmu tego Pana i niezrozumienia czym jest homeopatia. Ponieważ będąc zdrowym, można połknąć wszystko i dla organizmu pozostanie to obojętne, brakuje po prostu mechanizmu spustowego. I zapewniam również, że nie ma tam żadnej "tajemniczej energii" ani tym bardziej "diabła" :)) bo i takie komentarze usłyszałem kiedyś. Po prostu ekstrakt roślinny podany w stężeniu mikro, chociaż moce leków też się różnią i zdaje się, że lek powyżej 1000j. jest już sprzedawany na receptę (mogłem pomylić jednostki). POZA TYM nikt z rzeczonych ignorantów nie mówi i nie powiedzą o tym też w TV, że Kurs Homeopatii można ukończyć jedynie mając dyplom lekarza lub pokrewny !! ale oczywiście dla chorych umysłów to nadal nic nie zmienia, widzą tylko diabła i tajemnicza energię. Brak słów.

Na szczęście co jakiś czas powstają firmy zajmujące się tą chlubną dziedziną. Taką firmą (niestety nie PL) jest SANUM-KEHLBECK, choć w Polsce mamy 2 firmy produkujące leki kuleczkowe, które widać w każdej aptece.
SANUM wypuściła lek w postaci homeopatycznych czopków pod nazwą: EXMYKEHL D3 dedykowanych specjalnie zakażeniu grzybami błony śluzowej i skóry. Czopek aplikujesz raz dziennie przed snem. Zaleca się odstawienie w tym czasie kawy, herbaty i papierosów, ponieważ mogą umniejszać działanie.
Ja ten prep. dostałem na receptę od mojego lekarza w Szczecinie (bardzo dobry polecam jak ktoś ma ochotę, proszę napisać). Sprawdź u siebie czy kupisz go bez recepty.
Firma SANUM ma swoje przedstawicielstwo w Polsce, właśnie w Szczecinie na ul. Kurza Stopka 5c. Tel: 091 812 3804.

---
Jeśli nie uda Ci się wydębić od lekarza rodzinnego recepty, zastosuj inny preparat, mianowicie Ekstrakt z łupiny orzecha czarnego. Jeśli chcesz przeprowadzić całą kurację w spektrum szerokim dodaj Ekstrakt z piołunu ekologicznego (wściekle gorzki), z goździków ekol., z ziół Antiquus. Wzmocnisz ten proces robiąc ciepłe okłady na wątrobę z ciepłego oleju rycynowego.

Ekstakt z łupin jest też dostępny w wersji dla zwierząt.
O ile cena zestawu rozszerzonego to 312 zł, to już sama łupina orzecha to tylko 49 zł.
Całość możesz nabyć stąd:
Jeśli link jest niewidoczny: http://www.medi-flowery.com/sklep.php

Smacznego :)

1 komentarz:

 1. W naszym klimacie słuszniejszym jest odżywianie lekko rozgrzewające. Także nasza tradycja żywieniowa spożywania w dużej mierze różnego rodzaju nabiału, kurczaków, kwaśnych zup (pomidorowa, żurek, kapuśniak, ogórkowa), pszennego pieczywa – produktów wychładzających organizm powoduje jego dalsze wychładzanie. „Zimny” żołądek pracuje leniwie, „zimna” śledziona zamiast płynów produkuje śluz i dalej zaburzona jest praca innych organów. Nieprawidłowa przemiana materii i zła jakość krwi oraz płynów ustrojowych doprowadzają do zakwaszenia organizmu. W tym właśnie środowisku rozwija się wiele chorób.
  Nie chodzi o to, by z domowego menu wyrzucać kolejne produkty. Chodzi o to, by wykorzystywać wszystko to, co dała nam Natura. Łączyć ze sobą wiele smaków, wzmacniać jedne, neutralizować drugie, przemieniać nasze pożywienie w „energetyczny wsad” tak bardzo potrzebny dla naszego zdrowia. Zmiany w sposobie naszego odżywiania mogą przynieść konkretne korzyści.
  „Nie znajdziemy laboratoriach rozwiązań na nasze cierpienia i choroby. Te rozwiązania są w nas samych, w naszej otwartości, szczerości, zaufaniu prostocie. To nie bakterie i wirusy nas niszczą, lecz nasz ignorancja i brak zaufania do tego, co zostało nam ofiarowane, abyśmy mogli żyć w zdrowiu.” (cyt. A. Ciesielska „Filozofia zdrowia”) .
  Polecam zainteresowanie się Kuchnią Pięciu Przemian, kuchnią zrównoważonego żywienia, gdzie odnajdziecie możliwość wykorzystywania wielu produktów, które poleca Grzegorz – autor bloga. To super sposób na odkwaszenie organizmu i utrzymanie go na zawsze w równowadze. To sposób na samoistne odtruwanie. To także pewnego rodzaju homeopatia, gdyż używanie do przyprawiania ogromnej ilości różnorodnych ziół zadziała w taki sam sposób. Każdy żywy organizm składa się z takich samych elementów w odpowiednich dla swych rozmiarów proporcjach. Gdy w naszym organizmie następuje zakłócenie tych proporcji to przyjmowane przez nas produkty naturalne mogą kompensować te braki pozwalając na uporządkowanie energetyczne.
  Ja już wypróbowałam …

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: