czwartek, 14 lipca 2011

Nauka Cudów... nie tylko dla wierzących :-)

W poprzednim poście obiecałem odpowiedni film nt... Wiary, Boga, pola kwantowego...
Tu jest COŚ GENIALNEGO !
Chcę tylko przypomnieć, iż wszystko co jest w Nim powiedziane ma podbudowę NAUKOWĄ.

Po raz pierwszy w historii doszliśmy do miejsca w badaniach, gdzie... dalej Jesteśmy Tylko Stwórcami. Stwórcami Siebie, stwórcami Pola, które Nas otacza.

Mam nadzieję, że Pani Anna, która kilka postów temu dokonała wpisu nt. surry Koranu odezwie się jeszcze i coś podeśle (bezpośrednio mailem), będziemy mogli się podzielić.

Tytuł filmu: Nauka cudów / Science of Miracles - napisy PL, 6 części.
Po zakończeniu jednej kliknij na następną.

I PAMIĘTAJ... MASZ MOC, KTÓRA JEST W TOBIE ! Nie musisz nawe w nią wierzyć, ona po prostu istnieje ! Tylko odważ się myśleć inaczej !


http://www.youtube.com/watch?v=dAzLG51NIPs

Mam nadzieję, że linki są widoczne w formie aktywnej, jesli nie przepraszam, wklejam jako hiperlink.


I PO OBEJRZENIU TEGO FILMU PROSZĘ KONIECZNIE O KOMENTARZE.

7 komentarzy:

 1. Tak, film robi wrażenie. Widziałem ten materiał ponad rok temu i dalej mnie zatyka jak go teraz obejrzałem. Gregg Braden to taki czarodziej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, człowiek jest świetlistą istotą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Film daje nowe spojrzenie na człowieka jako organizm. Oglądając ten film ma się wrażenie bycia kimś ważnym na tej ziemi. Powinni go obejrzeć władcy krajów tego świata( koniecznie z tłumaczem pod kątem rozumienia tekstu i odpowiedniej interpretacji ), może nabraliby szacunku do siebie, innych ludzi i otaczającej rzeczywistości. Może nie podejmowaliby głupich decyzji, jak GMO i podobne.
  Pozdrawiam Panie Grzegorzu. Komentarz spóźniony z szacunku dla mądrości zawartej w filmie. Czasem tak jest, że na spektaklu nie bije się brawa z wrażenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Film oglądałam wiele razy i za każdym razem brakowało mi słów. Poprosiłeś, Grzesiu, o komentarz, ale słów nadal znaleźć nie mogę. Każdy z nas ma moc, o jakiej nie śniło się filozofom i naukowcom, którzy wszystko pomierzyli, ponazywali i poprzyklejali etykietki i biedni ludzi zaczęli żyć według "instrukcji". Przestali słuchać siebie, telepią się przez życie w uśpieniu, a jak ciało da sygnał do pobudki - lecą do lekarza, który wyłącza budzik nie robią nic więcej. Ten film jest solą w oku dla sceptyków, bo skoro naukowcy sami już o tym wiedza i opisują, to argumenty w pewnym sensie sceptykom wytrącono w ręki...Ten film powinni obejrzeć wszyscy, nawet , jeśli tylko mały procent miałby się obudzić...Pozdrawiam, Grzesiu i podziwiam Twój entuzjazm w prowadzeniu tego bloga!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochani , myślę,że zainteresuje Was też film
  "Woda. Wielka Tajemnica"- składa się on z wypowiedzi wybitnych naukowców - badaczy z Rosji (m.in. Korotkov), Japonii (Emoto), Kazachstanu, Szwajcarii, Izraela, USA, Anglii, Austrii, Argentyny, Chin i Tybetu, którzy przedstawiają wyniki swoich badań nad wodą. Większość badaczy na podstawie najnowszych badań twierdzi , że woda posiada właściwości , które wykraczają daleko poza nasze zwykłe codzienne wyobrażenia...
  Serdecznie zapraszam Was do obejrzenia całości - 9 części na youtube:

  http://www.youtube.com/watch?v=obTyLa2x1BI

  Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam i Grzesia w szczególności za prowadzenie bloga.

  Agnieszka
  www.dotykzycia.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Film Grega Braddena jest absolutnie fenomenalny. Tak samo, jak badania Masaru Emoto. Moim zdaniem stoimy u progu wielkich odkryć - w tym także świadomego samoleczenia.

  Polecam gorąco film "What the BLEEP do we know. Down the rabbit hole" - do obejrzenia na YouTube z polskimi napisami: http://www.youtube.com/watch?v=eawaNN9go5w

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: