wtorek, 30 sierpnia 2011

Dobre wsparcie w trakcie leczenia, czyli grzyb grzybowi nierówny


Osoby stosujące leczenie kliniczne bardzo często mają dylemat co brać, aby się wspierać, czy czegoś nie brać, czy im wolno, dlaczego nie wolno i czy przypadkiem sobie nie zaszkodzą. I wcale sie nie dziwię.
Sam słyszałem historie o tym jak pacjenci w trakcie chemioterapii chcąc się wesprzeć przyjmowali Befungin, a następnie dostawali ostrej niewydolności nerek w postaci mocznicy. Efekt nie był na skutek samego leku, aby było jasne, ale na skutek interakcji chemii z nim. I tego właśnie się obawiają lekarze zakazując brać cokolwiek innego. Problem w tym, że brak "cokolwiek innego" prowadzi do wyniszczenia organizmu i spustoszenia, a lekarze jedynie mogą podać glukozę, sól fizjologiczną i odżywkę witaminową. Niestety to za mało często i nie pokrywa zapotrzebowania organizmu na substancje odżywcze NIEZBĘDNE do prawidłowego funkcjonowania. Dlatego też osoby w trakcie chemii mają "zachcianki jak kobieta w ciąży" :) Po prostu organizm walczy o przetrwanie i nic dziwnego.

Jednym z nielicznych preparatów, które można przyjmować - i jest to już potwierdzone naukowo - w trakcie chemioterapii jest AHCC (Active Hexose Correlated Compound) jest szeroko stosowany w terapii immmunologicznej w szpitalach w Japonii. Pierwotnie był stosowany do leczenie nadciśnienia, ale później okazało się, że jest dobrym immunostymulantem. W badaniach stwierdzono, że po podaniu AHCC znacznie wzrosły komórki zwane NK (ang. natural kiler - naturalny zabójca); główna grupa komórek układu immunologicznego odpowiedzialna za zjawisko naturalnej cytoksyczności. 

AHCC jest bezpieczny i nietoksyczny. W Japonii jest stosowany razem z chemioterapią i radioterapią w celu ograniczenia negatywnych skutków ubocznych tych zabiegów. AHCC jest niezwykły, gdyż ma zdolność do stymulowania układu immunologicznego zwiększając produkcję komórek odpornościowych i poprawiając zdolność do niszczenia nieprawidłowych komórek.  

W badaniach u ludzi z rakiem zastosowano lepsze odżywianie i AHCC. Zauważono, że w 22% doszło do redukcji guza a w 39% do stabilizacji guza.

W leczeniu chemioterapią i radioterapią badania z wykorzystaniem AHCC jasno wykazały skuteczność konwencjonalnego leczenia jednocześnie zmniejszając niepożądane działania.

AHCC zapobiega rozprzestrzenianiu się nieprawidłowych komórek, ogranicza toksyczność i niepożądane działania związane z leczeniem chemioterapią; zapobiega wypadaniu włosów, łagodzi nudności i wymioty, poprawia apetyt i masę ciała, zapobiega elewacji enzymów wątrobowych.

Próby wykazały, że AHCC może ochronić wątrobę i poprawić jej funkcję, co jest druga najważniejszą funkcją tego preparatu. Jak wiesz nerki i wątroba podczas chemii to "żyła złota" dla pacjenta.

Materiały medyczno-naukowe :)http://www.ahccresearch.com/


Sklepikowo :)
 http://www.bazarek.pl/searchx.php/fraza,AHCC+


Przy okazji kolega podesłał mi stronę z zeznaniami i kontaktami do osób, które wyleczyły się dzięki Wit B17
http://www.apricotsfromgod.info/journal.htm - lista jest imponująca, można do nich napisać i zadzwonić, ale dawki też są końskie :)Ahaaa... jak się podobał niedzielny film ??
Może jakiś komentarz ? :)


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Podziel się tą informacją ze znajomymi na FB :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

1 komentarz:

 1. Dla ułatwienia:

  Materiały medyczno-naukowe :)
  http://www.ahccresearch.com/


  Sklepikowo :)

  http://www.bazarek.pl/searchx.php/fraza,AHCC+

  Przy okazji kolega podesłał mi stronę z zeznaniami i kontaktami do osób, które wyleczyły się dzięki Wit B17

  http://www.apricotsfromgod.info/journal.htm
   - lista jest imponująca, można do nich napisać i zadzwonić, ale dawki też są końskie :)

  Pozdrawiam
  krystyna

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: