niedziela, 28 sierpnia 2011

Poznaj swój kotlet


Jeszcze mamy czas... aby się Obudzić.
Gdy oglądałem ten film płakałem jak małe dziecko.
Od razu mówię, że niektóre sceny rozgrywają się codziennie "na Twoim stole" oraz obok Ciebie.


Film z napisami PL - 10 części.
Reszta jest milczeniem.

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

4 komentarze:

 1. Przyznaję od razu - wyłączyłam po pierwszych napisach. Nie jestem w stanie oglądać takich filmów ani nie jestem w stanie tego słuchać. Popieram wszystkie organizacje walczące o prawa zwierząt, od lat jestem wegetarianką i proszę, nie zmuszajcie mnie do oglądania podobnych rzeczy. Nie jestem w stanie uczestniczyć w czymś takim.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam . Film obejrzałam 4 miesiące temu - zalewając się łzami , zasłaniając oczy . Nie było odwrotu - zostałam z wegetarianki weganką . Myślę , że każdy człowiek powinien obejrzeć ten film , zobaczyć , że również w ubraniu z jedwabiu czy szklance mleka kryje się tyle bezmyślnego okrucieństwa . Człowiek potrafi być potworem :(
  Pozdrawiam ciepło .

  OdpowiedzUsuń
 3. Stary Indianin powiedział wszystko!
  On pamięta czasy szacunku dla zwierząt, drzew, świata po prostu. On najmocniej czuje, co dzieje się aktualnie za sprawą człowieka.

  OdpowiedzUsuń
 4. http://www.youtube.com/watch?v=PPnhiVe9B0A&feature=related
  oto link do wypowiedzi Indianina

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: