niedziela, 21 sierpnia 2011

Medycyna cudów


Zapraszam do obejrzenia dość interesującego dokumentu, który rozwieje wiele z Twoich wątpliwości, czym jest Zdrowie i jakie są jego części składowe oraz na czym powinieneś się skupić chcąc być Zdrowym.Oczywiście czekam na Twój komentarz.


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

2 komentarze:

 1. Warto, moim zdaniem, poświęcić swój czas na UWAŻNE prześledzenie faktów, gdyż być może właśnie tam odnajdziesz odpowiedzi na zadawane sobie pytania. Na początku prezentacji jest mowa o "wielkich oszustwach", co w materiale z 17 sierpnia przekazał nam Grzegorz. Jest tu także zawarta duża wiedza o tym, w jaki to sposób doszło do podziału na medycynę akademicką i medycynę naturalną. Jest wiedza o tym, jak obie te gałęzie się rozwijały i ... rozwijają. Jest także wiedza o wielu możliwościach wyboru "drogi do uzdrowienia". Ulubione moje hasło: "Kto chce szuka SPOSOBU, kto nie chce szuka powodu."
  Pamiętać należy, że choćbyśmy mieli tysiące doradców, przewodników, terapeutów, lekarzy i .... życzliwych nam osób - prawdziwy wybór należy tylko i wyłącznie do nas. Jeśli zaś "oddajesz się w czyjeś ręce" to pamiętaj, byś później pozostał bez żalu do kogokolwiek i nie winił tego, czy tamtego, za to "co Ci zrobił". Sam widzisz, że masz szansę na podjęcie wielu prób, bo ta wiadomość nie przychodzi do Ciebie przypadkiem.
  MM

  OdpowiedzUsuń
 2. A co jeszcze ja sam mogę zrobić dla siebie ? Pozwolę sobie przytoczyć fragment książki
  Bruce Moen „Podróż do Ojca Ciekawości”

  … - Jeżeli, wyrażając intencję, odczuwasz jakąś wątpliwość, to automatycznie wyrażasz intencję, aby twoja wątpliwość zamanifestowała się równocześnie z pragnieniem. Gdy twoje wątpliwości się manifestują, wówczas istnieje ryzyko, że uwierzysz, iż twoje pragnienie nigdy się nie spełni. Jeśli wtedy powiesz do siebie coś w stylu: „No tak, wiedziałem, że nie osiągnę tego, czego pragnę”, wyrazisz intencję negującą spełnienie się pierwszego pragnienia. Dajemy wszystkim równe szanse i nie oceniamy niczyich pragnień i intencji. Robimy jedynie, co w naszej mocy, aby je połączyć z całą resztą Wzoru. Jeśli decydujesz się przekreślić pragnienie, w chwili gdy właśnie manifestują się twoje wątpliwości, to oczywiście możesz to zrobić. Decyzja należy do ciebie.
  - Innymi słowy, jeśli wątpię w możliwość spełnienia się moich pragnień w chwili wyrażania intencji, to zaprzepaszczam szansę na ich zmaterializowanie ?
  - Niekoniecznie – odparł PŚ – Jeżeli w momencie, gdy wątpliwości się manifestują, zdajesz sobie z tego sprawę i nadal po prostu wiesz, że twoje pragnienie jest ciągle w trakcie manifestacji, wówczas wątpliwości nie muszą przerwać tego procesu. Możesz powiedzieć do siebie: „O rany, pamiętam, ze podczas wyrażania intencji odczuwałem wątpliwości i właśnie w tej chwili one się manifestują”. Zaakceptowanie zdarzenia takiego, jakim jest, nie musi wówczas wykoleić całej linii zdarzeń.
  - Więc częścią tego procesu jest rozpoznanie, czy na samym początku odczuwałem wątpliwości ? – zapytałem.
  - Najważniejsze, by intencja wyrażona była świadomie, wtedy będziesz miał najlepszą możliwość rozpoznania wszystkich aspektów manifestacji twojego pragnienia. Sugerowałbym, żebyś mówił nam bezpośrednio, tak jasno, jak tylko potrafisz, czego pragniesz. Jeśli dorzucisz słowa: „niech tak się stanie” (być może już się z nimi spotkałeś), wówczas My, Pracownicy Świadomości, zrobimy co w naszej mocy…….

  Życzę wspaniałego treningu
  MM

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: