czwartek, 25 sierpnia 2011

Wiadomość z ostatniej chwili... pokonała raka drinkiem z warzyw :)

Kriss Carr 8 lat temu usłyszała diagnozę, która miała zmienić jej życie. Dramatycznie. Lekarze zachowując się jak bezradne 6-cio latki rozkładali kolejno rączki mówiąc, że "stan zaawansowania nawet nie pozwala na operacje, bo po prostu nie ma sensu jej robić, ale pocieszam Cię, że to ten z gatunku wolnorosnących, więc sprzątaj po sobie tu wszystko". Jej wątroba była usiana guzkami jak dobra kasza skwarkami jak mawiał mój przodek z Krużewnik :) choroba nie zostawiła też miejsca na płucach. Łącznie 24 guzki. Diagnoza: śródbłoniak, występowanie: 0,01% populacji chorych.

Ale zanim dam Ci po raz kolejne nadzieję, powiem Ci co było chwilę wcześniej.
Kriss była drugoplanową aktorka w NYC. Żyła z reklam, imprezowała, zarywała nocki, jadła hamburgery, odgrzewała w mikrofalówce tak hołubionej przez amerykanów na ich zgubę, frytki i piła kawę z automatu... pewnego dnia, gdy dostała skrętu kiszek lekarz stwierdził, że to woreczek i trzeba go ciachnąć, ale wcześniej USG. Okazało się, że to nie woreczek, ale wątroba... resztę znasz.

Kriss odbyła pielgrzymkę po lekarzach jak robi to wielu chorych szukających zaprzeczenia smutnym wiadomościom. Poza wyjątkami, gdzie proponowano jej chemię eksperymentalną... odmawiano jej pomocy. Po prostu mówiono, że ma pecha. Ale był to oczywiście "pech" na własne życzenie. Dlaczego ? patrz akapit wcześniej.

W końcu poznała dr. Demetriego, który tchnął w nią nadzieję. Jako jedyny okazał zrozumienie i współczucie dla jej sytuacji i jako jedyny przyznał, że za cholerę nie wie ile życia jeszcze przed nią zostało. Zaczęła szukać, grzebać, czytać. Poszła na jogę, walczyła ze stresem, pracowała z psychologiem, pojechała nawet do klasztoru zen :)

Co poleca w walce ? Dietę wegańską, warzywa, owoce, orzechy i zboża. Najlepiej na surowo. Jeśli chcesz jeść mięso to 2-3 x w tyg i tylko z gospodarstw ekologicznych. POZA TYM: miłość i śmiech tak szczery, że brzuchy bolą, kreatywność, walka ze strachem, złością i smutkiem, spacery po lesie, całowanie i taniec.

- Największym wrogiem chorych jest strach. Strach to nie fakt, to emocja wynikająca z uwarunkowania, z tego jak nas nauczono reagować na taką a nie inną informację. Dziś nie mam zamiaru umrzeć na raka - czemu mam więc siedzieć w domu w piękny słoneczny dzień i myśleć o śmierci ? Życie jest zbyt słodkie, aby być zgorzkniałym i nieszczęśliwym - mówi Kris.

A teraz obiecany przepis na Magiczny Sok :)
- 2 duże ogórki (jeżeli nie pochodzą z gospodarstwa eko, to obrane)
- duża garść jarmużu lub sałaty rzymskiej
- duża garść kiełków groszku
- 4-5 łodyg selera
- 1 brokuł
- 1-2 gruszki lub zielone jabłko (ja: ze względu na zaw. cukru w gruszce polecam to drugie)
- szpinak zielony w liściach

Przepuścić przez sokowirówkę i pić na pohybel rakowi :) Oleeee :)

Kris nakręciła oczywiście film o swojej walce i napisała 3 książki zostając milionerką :) więc jakby ktoś potrzebował gotówki to nic prostszego jak wyzdrowieć metodami naturalnymi i zrobimy z Ciebie gwiazdę internetu :))

Trailer jej filmu możecie zobaczyć tu:


Tak się robi sok (niestety nie ma tłumaczenia):


A tu pełny film z jej udziałem z części 1:
http://online-movie-db.info/watch.php?vid=Crazy_Sexy_Cancer


ZWRÓĆ PROSZĘ UWAGĘ NA JEDNO: Kris kładzie (podobnie jak ja) OGROMNY nacisk na PSYCHIKĘ, radość życia i aktywność, która pobudza, a nie tłamsi siły witalne. Jeśli pokażesz swojemu ciału, że chcesz żyć oraz wygonisz głupie myśli to do zdrowia masz 10 metrów :) JESTEŚ ISTOTĄ POŁĄCZONĄ ! Masz ciało i psychikę, które wzajemnie na siebie oddziałują.

NO TO CZEKAM NA PIERWSZA HISTORIĘ OD OZDROWIEŃCA :)


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

3 komentarze:

  1. Super, tego sie spodziewałam po niej, juz gzdies czytałam , ze szczery smiech potrafi wyleczyc nawet z tego paskudztwa.

    OdpowiedzUsuń
  2. zaczęłam stosować ten sok u mojego męża ma raka płuca prawego i rozsiane guzki na drugim płuc chore serce do tego od 14 września 2011

    OdpowiedzUsuń
  3. zawsze mówię gdy mi coś dolega, że to brak witaminy M. A co to takiego? No jak to co! To MIŁOŚĆ!

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: