piątek, 30 września 2011

[webinar] Dziś rozwijamy temat

Dziś o 2015 rozwiniemy temat związany z metamedycyną.
Poprzednio tak się zagalopowaliśmy, że skończyliśmy o 23 :) Trochę się działo :)

Okazuje się, że nowotwór nie jest taki zły. Co takiego ? Problemem nie jest nowotwór, ale to, co o nim wiemy. Ahaaaa... jak się okazuje nowotwór (stan zapalny organizmu) ma nam pomóc przejść przez trudną sytuację, której doświadczyliśmy. Ale organizm funkcjonuje wg ściśle określonych zasad, których my ludzie zachodu po prostu nie rozumiemy oraz wydają się one sprzeczne ze zdrową logiką. Ba, jeśli kilkanaście lat temu ktoś by mi powiedział, że gorączka jest po to, aby mi pomóc, wyśmiałbym go. Dziś wiem, że to prawda. Jak się okazuje Matka Natura wiedziała o nowotworach na długo przed tym zanim człowiek odkrył co to takiego, w końcu komórki rakowe tworzą się w ciele codziennie. I jak się okazuje, nie są odporne (tak jak zdrowe) na wysoką temperaturę :) Dlatego w Niemczech dawniej i teraz jedną z metod leczenia są gorące kąpiele często połączone z B17.

Ale dość o tym :) Dziś o 2015 w pokoju o którym wspomniałem wcześniej rozwiniemy temat.
Zapraszam. Jest piątek, rozpoczyna się weekend. Odłóż TV, zrób coś dla Siebie ! Jeżeli oczywiście Ci zależy i jesteś gotowy, aby wyzdrowieć.

Szczegóły logowania znajdziesz w poście: Jak dostać się na webinar.

Tak przy okazji... jeśli w momencie czytania tego postu odkryłeś w sobie lęk przed tym webinarem i już zaczynasz szukać wymówek... zobacz, co się pod tym kryje. Mówię oczywiście o wymówkach wymyślonych, a nie pracy na trzecią zmianę. Masz z tego jakąś korzyść ? :)

Zatem do zobaczenia.


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

2 komentarze:

  1. Grzesiu, niemożliwy jesteś :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Grzesiu gdzie się logujemy !!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: