poniedziałek, 24 października 2011

Całkowite oczyszczenie organizmu - audycja DZIŚ o 20

Na szczęście nie tylko Kontestacja jest radiem, które daje słuchaczom komplet informacji po to aby ONI SAMODZIELNIE dokonali wyboru.

Jest jeszcze Radio bez cenzury :)

www.radiobc.pl

To kolejna stacja poruszająca tematy o których nie usłyszysz w wieczornym wydaniu wiadomości i nie dlatego, że są nieważne (wręcz przeciwnie), ale są niewygodne.

Pomijając całą otoczkę RBC lub Kontestacji... wielkie brawa za odwagę !
Audycje są nagrywane dostępne w zakładce Archiwum.

Dzisiaj kolejna audycja z serii Akademia Zdrowego Człowieka - Całkowite oczyszczenie organizmu. Dowiecie się m.in. w jaki sposób oczyścić wątrobę przy pomocy oleju, poznacie metodykę jej oczyszczania dla osób starszych oraz dzieci. Przedstawię sposób oczyszczania jelita w celu odtworzenia naturalnej flory bakteryjnej, oraz opiszę jak oczyścić nerki, kości i stawy. Na koniec omówię sposób oczyszczanie limfy, krwi oraz naczyń.

Po prawej stronie możesz dokonać wyboru odnośnie jakości dźwięku. To również plik odpalający strumień audio. Jeżeli masz problem z odtworzeniem: kliknij na wybraną opcję prawym przyciskiem myszy, wybierz Zapisz jako... i nagraj plik na dowolne miejsce na dysku, a następnie uruchom ten plik z dysku komputera. Komputer powinien uruchomić program np. Windows Media Player lub Winamp i zassać dane uruchamiając audycję.

Smacznego :))


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

4 komentarze:

  1. Nie znajduję tej audycji w archiwum radia Kontestacja, a na żywo nie mogłam posłuchać...

    OdpowiedzUsuń
  2. Bo jeśli przeczytasz uważnie zobaczysz, że audycja była w ramach Radia Bez Cenzury :)) I tam należy jej szukać :) Link zostal podany w poście do RBC, nie do Kontestacji.

    OdpowiedzUsuń
  3. Gdzie można znaleźć artykuł o raku piersi? Słyszałam, że materiały powinny być już dostępne.

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: