czwartek, 20 października 2011

Codex stał się faktem

Przez wielu wyśmiewany, wrzucony do jednego worka z teoriami spiskowymi, pukaliśmy się w głowę, gdy nam o tym mówiono... i właśnie o to im chodziło :( Pewien amerykański polityk powiedział kiedyś "Kiedy ludzie się obudzą będzie już za późno, będą źli na Prawdę nie wiedząc, że wcześniej sami ją odrzucili" :/
Inny powiedział "Należy zrobić tak, aby Prawda była tak irracjonalna, że zostanie przez ludzi odrzucona, mimo, że jest Prawdą".

Na początek film... a później do mnie wróć:


A gdybyś nie widział kodu html w mailu - surowy link:
http://www.youtube.com/watch?v=4X7aHVzNnMc&feature=player_embedded

Na wypadek, gdybyś MIAŁ WĄTPLIWOŚCI I NADAL PRAWDĘ ODRZUCAŁ... załączam Ci rozporządzenie Ministra... w załączniku do dokumentu pierwszego możesz zobaczyć, że m.in. pod pozycją 213 jest bursztyn heh natomiast w rozporządzeniu zmieniającym mowa jest o dopuszczeniu do obrotu na podstawie wydanego zezwolenia.


http://www.infor.pl/dziennik-ustaw,rok,2010,nr,204.html

Może warto zrobić zapasy. Sklepy mają 6 miesięcy na dostosowanie się, czego żaden z nich nie zrobi, bo ich po prostu nie stać.
Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

rak jest uleczalny: