środa, 19 października 2011

Posłuchaj dziś o 22 - audycja radiowa

Zostałem zaproszony do audycji radiowej :)) nt. TGersona oraz innych naturalnych metod leczenia nowotworów. W ogóle środy o tej godzinie możesz sobie zarezerwować, bo jest to cykl audycji o zdrowiu. Audycję prowadzi Łukasz, który trzęsie polskimi organami wymiaru sprawiedliwości w związku ze szczepieniami. Nawiasem mówiąc... jeśli jeszcze nie zaszczepiłeś się przeciwko sezonowej grypie... to poczekaj jeszcze chwilę :) Przygotowuję o tym post, a jest o czym pisać. Hm, jak to śmiesznie brzmi "nawiasem mówiąc" a piszę heh poza tym jak można mówić nawiasem haha

I kolejnym nawiasem... odnośnie artykułu z wczoraj. Najlepiej go wydrukuj i pokaż znajomym, a szczególnie starszym osobom. Niestety doświadczenie pokazuje, że nawyki żywieniowe zmienia się trudniej niż te myślowe, ale może choć odważą się na eksperyment. W końcu wystarczy tylko kupować inne pieczywo.


Zapraszam Cię dziś o godz. 22 w radiu wolnościowym www.kontestacja.com
Po wejściu na stronę po lewej stronie masz przyciski do sterowania, wciśnij PLAY (taki trójkącik skierowany w prawo gdybyś nie wiedział) i słuchaj. Musisz mieć głośniczki oczywiście lub słuchawki. Żadne inne oprogramowanie nie powinno być potrzebne, ale na wszelki wypadek włącz radio wcześniej i napisz do obsługi. Oni wiedzą najlepiej na jakim silniku pracują.


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

rak jest uleczalny: