czwartek, 3 listopada 2011

Jesteś CUDem

Nie wiem czy wiesz :) choć to raczej wątpliwe... że jesteś Istotą Wielowymiarową.
Istniejesz jednocześnie na kilku płaszczyznach / poziomach.
Masz Ciało + Umysł + Ducha.... Jesteś CUDem :)

Te wszystkie poziomy wzajemnie się przeplatają i wzajemnie oddziałują:

Na ciało dobrze wpłyniesz masażem, jogą, tai-chi, prostymi ćwiczeniami, kamertonami, misami tybetańskimi, technikami oddechowymi, procesy oczyszczające np. lewatywy, zioła, suplementy, akupunktura, akupresura, EFT, bioterapia, terapia czaszkowo-krzyżowa...

Na stan umysłu wpłyniesz poprzez medytacje (świadomy relaks), techniki oddechowe, wizualizacje, śpiew, modlitwę, rytuały, działania intencjonalne...

O Duchu / Duszy nie będę mówił, bo wiele osób rozumie to na swój sposób.
Ale nie trzeba tego tematu dalej rozwijać by wiedzieć że działania podejmowane na jednym poziomie wpływają na inne poziomy i odwrotnie. Tu działa zasada domina. Pójdziesz na masaż, rozluźnisz ciało, głowa poczuje się lepiej i zyskasz lepszy nastój. Po przebywasz (choć nie wiem czy to się nie pisze razem) w otoczeniu osób narzekających, które cechuje "tumiwisizm" i odejdzie Ci ochota na wszystko.

Dlatego mówię, aby działać na wielu poziomach !! bo przyczyna może tkwić tak w głowie jak i w ciele.

Jeżeli chemia nie działa to jest tego przyczyna. To znaczy że trzeba sięgnąć dalej i głębiej W CIEBIE. Ale zrobisz oczywiście co zechcesz. Czy nie jest pięknym móc poznać bardziej / lepiej Siebie ? zobaczyć co NA PRAWDĘ dyktuje nasze zachowania ? decyzje ? czy gdzieś przypadkiem nie wkradł się błąd w programie ?
Tak, czasmi można sobie popłakać, ale to BARDZO uwalniające. A jeżeli obawiasz się nadal "co inni o Tobie powiedzą" to chcę CI tylko przypomnieć, że to Twoja choroba i Twoje życie, drugiego pociągu możesz nie złapać czekając na to, czy będziesz "OK" w oczach innych. Dlatego mamy kilka tysięcy samobójstw rocznie w Polsce, bo ludzie ze sobą NIE ROZMAWIAJĄ, żyjemy w więzieniu własnych umysłów i nazywamy to Wolnością. Ludzie wolą się pociąć albo włożyć głowę pod pociąg niż pójść do terapeuty !! Czy takie wzorce kierują Twoim życiem ?? I na koniec... odnośnie odpowiedzialności... za wszystkie decyzje ponosisz odpowiedzialność TY. Nie rząd spowodował, że zachorowałeś, ani Bóg ani Bogini, ani ciocia klocia, choć mogli mieć na to wpływ.... więc masz 2 wyjścia: zaakceptować sytuacje w której jesteś i zakasać rękawy i ruszyć do przodu lub nadal się okłamywać, ze rezultat końcowy nie zależy od Ciebie.

Życzę Ci przytomnych wyborów !

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

rak jest uleczalny: