niedziela, 13 listopada 2011

Piękny film o Przebudzeniu

Nie chcę tego nazywać "lekturą obowiązkową" bo to mieliście w piątek :) a 4h film wypełniony w ten sposób treścią nie jest łatwy do przyswojenia, dlatego teraz coś dla zrelaksowania zwojów mózgowych :)

Film Zielona Piękność zaskoczy Cię swoją prostotą i pięknem. Niektóre pytania zadawane przez Milę są tak (jak to mówią amerykanie) mind-blowing czyli dosłownie "rozsadzające mózg" i kruszące lód, że może się dokonać prawdziwa przemiana. Mój wuj Tacho mawia czasami, że mu "mózg staje w poprzek" i mimo, iż niejedno widziałem w życiu to przyznaję, że niektóre spostrzeżenia scenarzysty są po prostu GENIALNE !

Jednocześnie zobaczysz ciekawy punkt spojrzenia "na ziemian" :)) Jeśli otworzysz wystarczająco szeroko oczy ten film Cię zmieni - choć bardzo pozytywnie :) Odpadną stare zasłonki, opadnie kurtynka i być doświadczysz błogosławionego momentu "Ahaaaaa".

 Film oczywiście z napisami PL. 6 odcinków.

http://www.youtube.com/watch?v=ITDussjOTis
http://www.youtube.com/watch?v=ITDussjOTisSmacznego :)

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

1 komentarz:

  1. Dziękuję :-)))

    Za film :)) Rewelacyjny , wspaniale się ogląda i zostawia coś po sobie ;)

    Pozdrawiam ciepło :)

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: