piątek, 11 listopada 2011

Zbliżają się Święta...

Jeśli szukasz ORYGINALNEGO pomysłu na prezent (podpowiadam szczególnie Panom) to mam dla Ciebie fajny pomysł, poza tym wesprzemy dobrego człowieka :)

Jerzy Marek Kujawiak chętnie coś dla Ciebie namaluje... np portret ukochanej :) ukochanego do którego można wzdychać pod nieobecność, teściowej heh albo ukochanego zwierzaka, którego już z nami nie ma. Gwarantuje błysk w oku i zazdrość koleżanek :))Sam kiedyś zrobiłem taki prezent z zaskoczenia i właśnie takich emocji nigdy nie było widać wcześniej na buzi mojej partnerki :)  Obraz formatu A3 kosztował mnie 330 zł techniką olejną. Dziś przedstawiam Ci szaleństwo cenowe przy którym Groupon to dobranocka :))PORTRETY W RÓŻNYCH TECHNIKACH - 50 ZŁ (jest to format A-4 i A-3) obrazy to zależy od tematu i wielkości zamówienia... ceny szacunkowo od 50 zł. do 150 zł maluję: olejnymi i akwarele...na płycie pilśniowej, rzadko na płótnie...a to dlatego, ze jest to materiał drogi... ale jeśli ktoś sobie zamówi to nie ma sprawy - namaluję...w pracach poniżej jest portret IWONY WĘGROWSKIEJ - piosenkarki to duży portret namalowany olejnymi, podpisany "IWONKA" jest to obraz wielkości: (75cm x 110cm)

Iwonka
A oto przykład kunsztu wprawionego oka i anielskiej cierpliwości.PIĘKNE, CUDNE, ZACHWYCAJĄCE !! :))

Marku chylę czoła, że w ogóle potrafisz takie wierne odwzorowania robić :)

Jeśli nie widzisz w mailu zdjęć - ODWIEDŹ BLOGA LUB ZMIEŃ USTAWIENIA POCZTY.

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

rak jest uleczalny: