piątek, 13 stycznia 2012

Kulisy afery pieczątkowej

Moi mili,

Z drżeniem wysyłam Wam ten materiał, bo jeśli cokolwiek z tego okazałoby się prawdą to... dla mnie oznacza, że jesteśmy WYŁĄCZNIE odpowiedzialni za własne zdrowie. Zresztą powiedziałem to już nie raz "Dotarliśmy do miejsca w naszym świecie, w którym zdrowie stało się DOBREM luksusowym" !

Jeśli poskładamy do kupy fakty: Codex Alimentarius, utrudnienia w dostępie do specjalistów, wymogi dla zielarzy, którzy maja podlegać prawu farmaceutycznemu, suplementy na receptę "w trosce o bezpieczeństwo pacjenta"... dochodzimy do smutnego faktu, że coś tu śmierdzi po prostu :( Od dalszych komentarzy sie powstrzymam, jesteście na tyle inteligentni, że wiecie sami.Ale PRoszę, NIECH ten film NIE BĘDZIE dla Was powodem do depresji ani utyskiwań. Tak jak kiedyś wspomniałem "gdy Ci lekarz powie 100 razy, że nie możesz, powiedz mu 101, że nie ma racji". Tak i teraz... oni swoje, a my sobie. W KOŃCU masa krytyczna ogłupiania społeczeństwa i sprzedawania pigułek szczęścia MUSI przekroczyć wartość graniczną. Więc budujmy swoją Świadomość, pokazujmy innym, że można INACZEJ i bądźmy zdrowsi.

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

2 komentarze:

 1. Czyżbyś też czytał Monitora? ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Monika z Zach.5 lutego 2012 21:56

  Hm, nie wiedziałam, kto to jest ten Sendecki, ale w Internecie można znaleźć co nieco na jego temat. Pomysł ze składaniem wniosków o EKUZ jest ciekawy i faktycznie ciekawe byłoby, co by się stało, gdyby wszyscy chcieli w ten sposób weryfikować pieniądze na swoje ubezpieczenie. Tyle, że przedstawiliby każdemu papier z jakimiś liczbami i tyle. Papier wszystko zniesie, liczbami można wszystko przedstawić, a nie miałoby to odzwierciedlenia w faktycznych pieniądzach. Nie jesteśmy w stanie sprawdzić tego, nawet gdyby faktycznie pieniądze gdzieś zniknęły. Zostaną przedstawione liczby na papierze, a pieniędzy i tak nie będzie.
  O tym, że pieniądze z IKE miały zasilić co nieco - już słyszeliśmy :(

  A teraz o tym Sendeckim. Dziwię się Grzesiu, że podajesz jego wypowiedź, bo człowiek jest cokolwiek kontrowersyjny. Niektóre jego wypowiedzi są do przemyślenia, ale ogólnie, to przecież facet jest antysemitą, człowiekiem, który wierzy w teorie spiskowe itd.
  Przez to staje się niewiarygodny w swoich poglądach i innym spojrzeniu na pewne aspekty naszego życia.
  Czyżbyś też Grzesiu wierzył w teorie spiskowe? ;)

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: