niedziela, 19 lutego 2012

[Film] Zanim przeklną nas dzieci...

Z opisu filmu...
Ołów, kadm, rtęć, pestycydy, wzmacniacze smaku, przeciwutleniacze, konserwanty - to nie przepis na mieszankę wybuchową, to tylko niektóre ze składników przeciętnego obiadu, składającego się z zupełnie normalnych produktów: fasolki, kiełbasek, chleba, sera, wody...

Nie zdajemy sobie sprawy, w jaki sposób i przy użyciu jakich chemikaliów produkuje się dziś żywność. Francuski rolnik, uprawiający jabłka, stosuje przeciętnie 32 preparaty chemiczne, zanim zbierze plon. Wśród nich są pestycydy, nawozy, środki do tępienia pasożytów i chwastów oraz wiele innych, zazwyczaj wysoce niebezpiecznych substancji.
PO OBEJRZENIU tego filmu masz 2 wyjścia (jak zawsze zresztą):
1- zatrzasnąć drzwi i popaść w depresję, że ten świat jest taki.... [tu wstaw ulubiony epitet]
2- wziąć się w garść i jeszcze przytomniej oglądać etykiety produktów ładowanych do wózka LUB po prostu możliwie najbardziej wrócić do Natury - jeść dużo surowego, pić soki, robić lewatywy, czyścić jelita, trenować umysł, brać jakiekolwiek suplementy nie-apteczne za wyjątkiem chelatyzowanych.
Ostatnio mi nasz czytelnik napisał, że polecił metodę Gersona swojemu koledze w wieku 60+, który obecnie jest po drugim kryzysie ozdrowieńczym (rozpoczął ze względu na profilaktykę - BRAWO) i... wróciły mu smaki z dzieciństwa :) marchewka stała się słodka, woda pełna chemii w smaku a nawet zdjął okulary, bo wzrok mu się wyostrzył :)) Cud ? żaden cud, tak się oczyszcza organizm.

A jeśli byłeś na spotkaniu z Gabi to wiesz, że można :)
Pierwsze kilogramy, choć niekoniecznie tkankę tłuszczową zostawisz w toalecie odstawiając sól i jedząc pomidory - organizm pozbędzie się tzw. złej wody, która zalega w tkankach, a potas z pomidora przywróci naturalny mechanizm produkcji energii w komórkach, dodaj do tego Koenzym Q-10, aby wspomóc mitochondria komórkowe i spirulinę oraz Wita C z aceroli... malowana lala :)) Cukier zastąp ksylitolem, mąkę białą żytnią, dodaj proszek zasadowy i szczyptę optymizmu, zamieszaj z zapałem, na szczyt dodaj świeżych owoców i popij szklanką soku :) Gotowca już masz, teraz do dzieła :)


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

2 komentarze:

  1. Film polecam oczywiście i ze swojej strony ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Grzesiu, czy mój komentarz został usunięty?!

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: