piątek, 16 marca 2012

Czy wiesz co jesz ? :)

W sumie obrazek mówi sam za siebie :/ Pewnie nie sprawdza się w każdym przypadku, ale... po prostu warto być świadomym. Jeśli masz w domu TVN Style - polecam program Wiem, co jem.
Zresztą o tych robaczkach w postaci barwnika 2 lata temu była afera z polskim producentem, bo się okazało, że jest dodawany jako barwnik do czerwonych jogurtów. To się nazywało jakoś "czerwień kosz.... ". A zachwalają nam w TV płyny do zmiękczania z lanoliną :)))
Aaaa i mam smutną wiadomość, mianowicie chciałem dokonać obróbki nagrania z webinaru Gabi, lecz okazało się, że program nagrywa tylko sygnał audio wychodzący z mojego kompa, więc, gdy przez większość czasu mówi Gabi słychać tylko coś jak pomrukiwanie, a nie powinno :/ Więc przepraszam, muszę poszukać innych rozwiązań technicznych. Jednak nie masz się co przejmować, większość z tych informacji jest / była prezentowana na blogu. Muszę Gabi poprosić o nagranie z prezentacji po prostu.


Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

4 komentarze:

 1. Zlituj się Grzesiu, takie paskudztwa tu zasadziłeś i choć wiem, iż nie jest to zmyślone to sam wiesz jak jest - czasem lepiej być nieświadomym, by żołądek nie podnosił się do "niedozwolonej" wysokości. Gdybyśmy tak wszystko chcieli prześwietlać nim zaczniemy przyjmować do układu pokarmowego, oddechowego itd. to nasza świadomość/podświadomość nie dałaby nam pożyć nawet parę dni?!! A popatrz na tym blogu, czytelnicy mają WSZYSTKO, dosłownie wszystko, co im potrzebne, by znaleźć dla siebie słuszne rozwiązanie w pozbyciu się nieproszonego gościa. I co ? Jaki masz na to wpływ, że szukają albo mówią, że szukają a tak na prawdę ciągle o coś wołają, czegoś chcą, narzekają i ubolewają nad sobą ... Niczego nie widząc brną dalej w hodowlę ... to być może ten obrazek zobaczą lepiej ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Znam to wszystko ;-) i widzę, ze ktoś tu lubi demotywatory hi hi.
  Autor zapomniał o koszelinie: czerwony barwnik z robaczków.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mojej koleżanki znajomy produkuje pestki truskawek dodawane do jogurtów? Z czego? A tam, z jakiejś żywicy czy innego plastyku....ech.Pozdrawiam
  Kamila

  OdpowiedzUsuń
 4. Mniam mniam ;)
  O koszenili wiem już od dawna , ale to o lodach mnie rozłupało...
  dobrze , że jedyne lody jakie jem to z surowych bananów:)

  Dziękuję :)

  Uściski <3

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: