wtorek, 20 marca 2012

OOOooo mnie olśniło :))

Słuchaj... post z gatunku "krótka piłka" :)
Niedawno był  "w medycynie o cukrze wiedziano od dawna" a teraz ten.
Tak myślałem, myślałem.... jakby Ci przemówić do rozumu, że najczęściej ciało choruje, BO psychika choruje i nie mogłem wymyślić.
I nagle do mnie przyszło :)

Przecież mentorka wielu pań na całym świecie, autorka genialnej książki, która uważam jest LEKTURĄ OBOWIĄZKOWĄ dla pacjentów czyli Louis Hay ze swoim "Możesz uzdrowić swoje życie" wyleczyła się z raka macicy... PSYCHOTERAPIĄ TYLKO ! Tak tylko !! nie powiem Ci o co chodziło i jaka była jej historia, bo jakaś część Ciebie zaraz położy na to lagę z etykietką "no tak, znam to" i wrócisz do skorupy, ale MASZ GENIALNY PRZYKŁAD. Czego więcej Ci trzeba, powiedz ?

I teraz tak, jeżeli Ci się wydaje, że jesteś inny / inna i że w Twoim przypadku z pewnością nie pomoże / LUB Twoja koleżanka Kasia jest psychologiem to do niej pójdę na rozmowę / LUB Tylu rzeczy już próbowałem, więc co mi może dać rozmowa z psychologiem... to znak, że 1- sabotujesz swoje leczenie, 2- boisz się po prostu, ale znalazłeś śliczną wymówkę, 3- tu nie chodzi o rozmowe, ani o spotkanie z psiapsiółą przy kawusi, ale o terapię, czyli proces zorganizowany w którym BIERZESZ ODPOWIEDZIALNOŚĆ za Siebie (a to bardzo niewygodne czasami, bo łatwiej się użalać i nadal wieszać psy), 4- jak nie skorzystasz to się nie dowiesz.

Pamiętaj, nic nie musisz.... ale możesz dokonać wyboru. Nie wczoraj, bo tego już nie ma, nie jutro, bo jeszcze nie nadeszło, chwila obecna jest Darem. Tylko TERAZ możesz podjąć decyzję o zmianie.
Ale rakieta :))

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

2 komentarze:

  1. jesteś szalony ale dzięki Tobie moje myślenie sie zminiło i za to Ci dziekuję :)
    Luiza

    OdpowiedzUsuń
  2. BINGO. Pieję z zachwytu JAK TO POSKŁADAŁEŚ bez ble,ble,ble "ja Was proszę" w expres pigułce. Jeśli czegoś CHCĘ i nie wrzucam do tego samego ogródka jakiegoś słowa po przecinku to mam SUKCES zapewniony. Więc do dzieła, bez ale .... czyli "CHCĘ i to robię teraz". Jutro przyjdą nowe sprawy, które załatwimy jutro. A tak w ogóle JUTRO nigdy nie nadchodzi, gdyż jak rano się obudzisz i zobaczysz nowy dzień to też będzie TERAZ mam nowy dzień i wiele możliwości. Tak więc do dzieła ...

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: