czwartek, 28 czerwca 2012

Muzyczny podarunek...

Dziś będzie trochę z innej bajki.
Mam dla Ciebie w prezencie... choć nie dla każdego Muzykę Sfer.
Wczytując się w świat kwantowy, wiesz już z wcześniejszych postów, że fizycy kwantowi odkryli / zdefiniowali coś co nazywa się Punktem Zero we Wszechświecie, który emituje w naszą stronę strumienie energii, która schodząc coraz niżej zagęszcza się przyjmując określone formy.

Schemat wygląda następująco...Odpowiadając i zamykając jednocześnie na pytanie: gdzie w tym jest Bóg. Odp. jest jedna: Wszędzie :) I to nie mój wymysł, aby było jasne, tylko fizyków :) po prostu odkryli, że (potwierdzając Teorię Chaosu) w każdej akcji odpowiada reakcja (biblijne "Jak zasiejesz tak zabierzesz"), co w górze to na dole, w każdej strukturze materialnej można znaleźć ten sam wzór, wszystko w Naturze dąży do równowagi oraz, że... rzeczywistość zakrzywia się wg naszych oczekiwań i przekonań (!). Dla ciekawskich polecam poszukać informacji nt ciągów Fibonacciego oraz tzw. złotego podziału. Fizycy odkryli również, że...schodząc coraz głębiej i dzieląc materię jeszcze bardziej docieramy do miejsca w którym... hmm... jest tylko informacja. W każdej chwili znajdujesz się w przestrzeni MOŻLIWOŚCI. Pytanie tylko "na czym skupiasz uwagę" ? bo jak wiesz ze słynnego Prawa Przyciągania: to na czym skupiasz uwagę, wzmacniasz. Fizycy kwantowi odkryli również, że "problemy znikają, gdy przestajesz nadawać im znaczenie". Zauważ, iż nie używają zwrotów "odmawiasz im istnienia", ale "przestajesz nadawać im znaczenie". A co robi medycyna wschodu ? właśnie odbiera nawet najgorszym dolegliwościom... znaczenie :)) traktując je jako zaburzenie prawidłowego przepływu energii, a skoro coś zboczyło z kursu to można ów kurs przywrócić. Chyba, że... przekroczy się punkt krytyczny. Wtedy dążysz do autodestrukcji. W przeciwnym wypadku wszystko dąży do równowagi oraz do najwyższego ładu. Proste ? proste. No i z tym Bogiem... fizyka kwantowa stoi na stanowisku... że Bóg to Wszystko Co Nas otacza, jest również Tobą, dlatego możesz Wybrać... i w każdej chwili dokonać Zmiany. Tak, z natychmiastowym uzdrowieniem włącznie. Jak ? myśl, słowo, czyn, zamiar, intencja. Rzeczywistość kwantowa daje Ci możliwości... a Ty powołujesz swoje doświadczenia do życia. Jak ? oczekiwania, lęki, przekonania, działania. Skąd wiem, że to działa ? zastosuj się jakąkolwiek afirmacje przez min. 21 dni a sam się przekonasz jaki wpływ ma zaledwie jedno pozytywne twierdzenie na Twoją otaczającą Cię RZECZYWISTOŚĆ. A przecież.. do tej pory uczono Cię, że to materia panuje nad człowiekiem, chyba, że jesteś joginem mieszkającym w Indiach :) Zostałeś okłamany. Po co ? No właśnie po to. Bo wystarczy uzyć jednego ze słów, które przytoczyłem w poprzednim mailu, a zmieniasz się w kukiełkę. Czy teraz idąc do marketu na zakupy patrzysz na wszystko inaczej ? :)
Co się zmieniło ? tylko Twoja Świadomość.
I tu dochodzimy do mojego ulubionego działu... pracy nad sobą lub jak wolisz rozwoju osobistego :) ale to za dużo. Ewentualnie możemy to nazwać alchemią umysłu, bo tak brzmi ciekawiej i jest czym pochwalić się przed znajomymi :)


Jeśli słyszałeś o dr Joalisie z Czech to wiesz, że jest kimś pokroju geniusza. Jego odkrycie było proste... zamiast ładować roztwory substancjami chemicznymi (syntetyki lub naturalne - poziom materii) można je ładować... informacją. Yyyyy, ale jak to ? normalnie. Woda ma zdolność przenoszenia informacji. Yyyy, ale jak to ? :) Normalnie, odkrył to już Masaru Emoto. Więcej info na jego stronie www.hado.net.
Przykładowo, krzyczał na próbkę wody, zamrażał i badał kryształki owej "nakrzyczanej" próbki. A co to ma wspólnego z Tobą ? WSZYSTKO. Składasz się w 98% z wody, dlatego swoimi myślami, przekonaniami programujesz swoje ciało. Dlaczego ? Bo Tak. Bo być może dlatego (a 'może' wstawiam tylko po to, aby dać Ci przestrzeń na własne spostrzeżenie), że "stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo swoje go stworzył" więc daj choć jeden powód dla którego nie umiałbyś tego robić :) Tak na prawdę robisz to cały czas, ale nieświadomie. Ale do dr. wracając (nie, w tej odmianie kropka po skrócie jest wymagana); zatem ładował swoje roztwory wodne... informacją, np nadając im działanie przeciwzapalne. Ale ponieważ urzędnicy nie potrafili tego zważyć, zmierzyć ani zbadać wniosek został odrzucony. Teraz wypuszcza te same roztwory bazujące na informacji, ale zakrapiane alko + jakimiś ziółkami, aby mogło być dopuszczone do obrotu. Tak, oczywiście, że stosowałem na sobie - inaczej bym Ci nie polecał. Działa (!).

Teraz co to ma wspólnego z Tobą... i dzisiejszym postem.

Jeśli masz coś zawodowo wspólnego z muzyką to wiesz, że w tradycji indyjskiej istnieje styl nazywany "RAGA" (nie mylić z jamajskim reggae). Opiera się na skomplikowanej skali muzycznej oraz ćwierćtonach muzycznych w odróżnieniu od skali np. fortepianu, gdzie najmniejsza odległość między białym a czarnym klawiszem to półton. Dlatego ichnia muzyka, podobnie jak i chińska przypomina czasami miauczenie kota. Przy pomocy Ragi można leczyć, usuwać dolegliwości... dlaczego ? Patrz wyżej. Muzyka (będąca przecież falą o czym wiesz z fizyki w szkole podstawowej) wprawia w drgania / pobudza wibracje komórek aktywując odpowiedni w nich program. Wibracje wspierające uspokajają... a te drugie nie. To już wiesz m.in. dlaczego słuchanie odpowiednich rodzajów muzyki może po prostu zmienić człowieka. Pomijając zapisane w nich treści podprogowe.

I to właśnie Ci dzisiaj oferuję.
Pod linkiem: http://fredericdelarue.com/freemusic.html
znajdziesz do pobrania muzykę, która została stworzona przez pewnego człowieka jako podarunek szczególnie dla pacjentów (i wszystkich innych istot czujących również). Sam w wieku 12 lat przeszedł Doświadczenie-Bliskie-Śmierci (ang. Near-Death-Experience) (i nie tylko) po czym poszerzyło się jego spektrum percepcji.

Zatem jak to działa ?
Klikasz w dowolnym miejscu np. na gołąbka, Twój komputer zapyta czy chcesz zapisać plik, wybierz Zapisz jako... wskaż miejsce na dysku.... i OK. Plik ma 118MB więc poczekasz chwilę.
Rozpakowanie pliku jest proste: ustawiasz się wskaźnikiem myszy na ściągniętym pliku, klikasz raz prawym przyciskiem myszy, pojawi się menu podręczne, znajdź coś co mówi o "Rozpakuj..." i wskaż miejsce wyładowania pliku. Każdy Windows ma w sobie domyślnie o ile się orientuję pakowacza plików ZIP.
Jeśli nie możesz znaleźć, poproś najlepiej wnuczka, sąsiada, męża...
Pliki muzyczne można odtworzyć dowolnym programem na którym słuchasz muzyki w komputerze. Po prostu kliknij 2 x na wybrany plik, a system sam rozpozna program.
Jeśli nie chcesz pobierać na dysk, a chcesz posłuchać testowo, pod gołąbkami jest guzik "Listen to the music", ale musisz mieć dobre łącze.


Ufff...
No dobrze, więc co to ma wspólnego ze zdrowiem ?
Wprawiając w odpowiednie drgania komórki ciała działasz z poziomu wyżej niż fizyczna materia. Nadajesz im odpowiednie drgania, które wpływają na fizyczną materię regulując ją po prostu.
Muzyki możesz słuchać na słuchawkach lub na głośnikach, w chwilach relaxu lub cały czas, możesz zrobić eksperyment i puścić ją cichuteńko w tle, gdy zasypiasz.

Twoje ciało może, ale nie musi zareagować. Możesz czuć wiele, ale nie musisz nic.
Jeśli w trakcie słuchania zaśniesz to bdb, jeśli nie zaśniesz to też bdb :) ale przynajmniej niech to będzie "czas dla Ciebie". Utwór możesz przerwać w każdej chwili oczywiście.
Tak, początkowo w trakcie słuchania może np. boleć głowa, więc dawkuj sobie muzę na raty. Jeśli jej dźwięki będą dla Ciebie nie do zniesienia to po prostu ją odłóż i wróć do niej za miesiąc.

Zatem smacznego :) i czekam na komentarze.

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

1 komentarz:

  1. Grzesiu Twoja wiedza jest niesamowita, podziwiam Cie i dziękuję ,za to teraz kiedy znów prawie codziennie czytam od Ciebie maila, szczegolnie z rana to otrzmuje niesamowitą porcje energii i problemy przestają mieć znaczenie wzmacniam się w przekonani, że to ja decyduję o swoim życiu i zdrowiu i mogę wszystko!dAREK

    OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: