sobota, 25 sierpnia 2012

A to na dokładkę :)

Jeśli już odetchnąłeś po filmach z GNM to jeszcze na dodatek... wisienka na torcie głównie dla sceptyków / dla tych, co nadal nie wiedzą, że mogą, a mogą od dawna, ale nie widzą, że wiedzą, bo im wmówiono :)) / dla tych co nadal mają wątpliwości, że jednak się da, a biblijna "klepanina" jest dla nich po prostu bajką o wężu :)
bo w końcu skoro zostałeś stworzony na obraz i podobieństwo Boga to ten blog powinien się składać tylko z tego cytatu i koniec :) ale jednak zapomniałeś... to Ci dzisiaj przypomnę :)

http://www.youtube.com/watch?v=DINIZY6fjoEJeśli w trakcie oglądania obudzi się w Tobie bunt to dobrze, bo tzn, że w ogóle myślisz :) gratulacje :) nie, mówię to bez ironi. A jeśli obudzi się bunt "przecież w szkołach uczyli o darwinie" to zadaj sobie pytanie dlaczego na całym świecie w jaskiniach znajdują się liczne malowidła naskalne w których Przybysze przypominają dzisiejszych astronautów :)) i skąd prymitywne plemie Dagonów znało układ planet, który my odkryliśmy dopiero, gdy nasza "wysoce rozwinięta" cywilizacja wynalazła teleskop :) ale to pewnie także sprawka Darwina :) nie wiem też czy wiesz, że co odważniejsi naukowcy mówią wprost gdyby ewolucja człowieka przebiegała w takim tempie jak dawniej... to dziś mielibyśmy inteligencję większą od taboretu :)
A naukowcy NADAL nie wiedzą CO się stało, że nasz rozwój dostał takiego przyspieszenia :)
Więc... zanim podważysz treści tego filmu... zmierz się z własnym uporem, że jednak łatwiej stać przy ciasnym, ale własnym niż po prostu otworzyć się na zmianę :)

AAAAA... kup w kiosku najnowszą ANGORĘ i przeczytaj nagłówek nt. chemii.

Smacznego lekkostrawnego :)

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

4 komentarze:

 1. od dłuższego czasu śledzę posty Grzesia. I odnoszę wrażenie, że kończą mu się perły. Do rzucania przed...........
  Mam kontakty z osobami chorującymi na tzw nowotwory. I w momencie kontaktu z tzw trzecią białą śmiercią porzucają logiczne myślenie.
  JAK ZAHIPNOTYZOWANI ! ! ! ! !
  Wierzą w tzw cudowne uzdrowienie przy pomocy chemii podobnej do AGENT ORANGE, SARIN, kwas pruski itp. Czy te nazwy komuś coś mówią???
  Pierwsze prace tzw leczenia nowotworów przy pomocy trującej chemii pochodzą od prac nad więżniami w Dachau -Birkenau.
  Czy ktokolwiek miałby jakieś pozytywne myśli dotyczące intencji tych, od IG Farben???
  Wyizolowane nowotworowe komórki można wytłuc młotkiem. Octem. Keczapem. Solą...
  Tłuczemy chorych młotkiem???
  istnieją badania wykazujące bezskuteczność tzw chemii (= trucizny dla całego ciała). Całe ciało zdycha, a nowotworek czuje się świetnie.
  W czasie kremacji zwłok całe ciało lega spaleniu (skremowaniu) poza tkankami nowotworowymi ! ! ! taki mięsny nowotworowy glucik jest w lekko nadpalony. I cichcem wyrzucany do śmieci. Dr Rybczyński ( i nie tylko on) wykazał, że nowotwory to są pleśnie przerastajace jakieś ludzkie tkanki. Te pleśnie wytrzymuja temp do +4000 deg C. I dlatego są niepalne.
  A tzw oficjalna medycyna (=oficjalna zamordownia) stara się znależć tzw lek na objawy choroby. NIE NA PRZYCZYNĘ ! ! ! ! !
  A TAK WŁAŚCIWIE PO CO ja, po co ja, po co Grzegorz tak tym się przejmujemy...
  wymrze, zgodnie z planami WHO i ONZ 99% populacjii... będzie więcej dla nas miejsca.
  Dla nas i dla tych , co potrafią I CHCĄ ! samodzielnie myśleć. I wyciągać słuszne wnioski ! ! ! ! ! !


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam takie same odczucia. Moje sposoby, metody i ... różne zabiegi nie zdały egzaminu. Ściana adresatów zbudowana jest z nieznanego mi budulca i ... zbyt twarda bym mogła cokolwiek przez nią przenieść. Odpuszczam sobie. Każdy sam decyduje o sobie, o swoim życiu ...Nikt nie może sprawić, by ktoś czuł TAK, myślał TAK, wybierał TAK ... Każdy ma dojść do własnej gotowości w odpowiedzi "CO WYBIERA?". Ja już się wycofuję z dawaniem jakiejkolwiek "rady". Pozdrawiam i powodzenia Maria Magdalena

   Usuń
 2. Kiedy spytałam moją kuzynkę, doktora nauk medycznych onkologii ginekologicznej, do czego właściwie ta chemia służy, to powiedziała: "Jak to, do walki z wrogiem!". Gdy ja jej na to odpowiedziałam "Czyli pacjent jest wrogiem lekarzy i samego siebie?", zarzuciła mi ciemnotę i brak empatii. Cóż, jeśli lekarze maja taką postawę, to czego oczekiwać od wpatrzonych w nich jak w obrazek pacjentów. A na zdrowie im! Ja tez już przestałam, bo ludzie nie wierzą w nic tylko białe fartuchy: Przecież jak się uczyl tyle lat, to nie jest głupi, a na pewno mądrzejszy ode mnie, bo ja sie tego nie uczyłem, co on". Pozdrawiam i czekam na narodziny setnej małpy. Kamila

  OdpowiedzUsuń
 3. Obejrzałam wszystkie 15 odcinków... Przecież to jest naukowe (dosłownie) wytłumaczenie jak działa Prawo Przyciągania...A o Prawie Przyciągania lub filmie Secret słyszała cała masa ludzi- nie mylić z lekarzami. Dzięki.

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: