środa, 22 sierpnia 2012

Te filmy wyjaśnią Ci Wszystko !! - seans obowiązkowy


Dłuuugo tego szukałem :)
Panie mające w swojej główce wyzwanie pt "rak piersi" pamiętają film z zakresu Nowej Medycyny Germańskiej, który wyjaśnił co i jak i dlaczego.

Dziś filmy dla wszystkich pacjentów wyjaśniające Twój przypadek pod kątem 5 Praw Natury - zamieszczałem taki dłuuugi film ponad 4h nt temat.

Dziękuję Grupie Wrocławskiej GNM za ich twórczy wkład i siermiężną pracę nad tłumaczeniami !!! Oby więcej takich osób, którym się chce ! Brawo brawo !

Zatem dziś będzie krócej. Wyłacz telefon, zrób sobie ucztę dla Ducha i własnego zdrowia. Smacznego :) Oczywiście, jeśli... nadal Ci zależy i nadal chcesz żyć, bo NIKT inny za Ciebie tego nie zrobi i na terapie też nie pójdzie. Mówiąc inaczej, wymówki się skończyły, przyszedł czas na działanie. Mój kolega został wege w wieku 62 lat po 60 latach jedzenia mięsa, więc "podeszły wiek" jest żadnym tłumaczeniem. Tak, wieść o diagnozie może dobić, ale tylko w momencie, gdy nie posiadasz wystarczającej wiedzy. Wiesz jaka jest różnica między Tobą a lekarzem ? większość z nich, sądzę, że ponad 90% posiada TYLKO wiedzę z zakresu medycyny akademickiej, a Ty nie dość, ze i taka wiedza jest dla Ciebie dostępna to masz jeszcze cały arsenał środków wspomagających z medycyny naturalnej, którą wyśmiewają, fizyki kwantowej, bioenergetyki i Wszystkiego co Matka Natura od Zawsze dla Nas miała. Jest na YT genialny film "Cancer is curable NOW" ale niestety bez napisów, więc jak się pokaże to wrzucę. Dziś kolejna porcja MEGA GENIALNYCH informacji ! Wyrwiemy Twego raka z korzeniami :)) Tak naprawdę nie ma co wyrywać, ale zacząć w końcu słuchać Siebie, bo to Posłaniec Wiadomości, że gdzieś zboczyłeś... o czymś zapomniałeś... czegoś nie uszanowałeś...

Jeśli w trakcie filmu zdarzy się moment "ahhhhaaaaaa" to super ! zrobiłeś kolejny krok do zdrowia. Obejrzyj ten film kilka razy, dziś za tydzień, za kilka dni, niech te treści powoli w Tobie zapadają. Przyczyna siedzi w Tobie !

NAJPIERW WPROWADZENIE:
http://www.youtube.com/watch?v=KQwaVNQY2Hg&feature=relatedA TERAZ KONKRET:
http://www.youtube.com/watch?v=PpzutY55rHU

Jeżeli zainteresowała Cię treść tej wiadomości, zaprenumeruj ten blog i bądź na bieżąco! Wiadomości będą przychodziły na Twoją skrzynkę pocztową :) Jeżeli posiadasz konto na którymś z portali społecznościowych, podziel się tą informacją ze znajomymi :) Poniżej masz odpowiednie wtyczki.

6 komentarzy:

 1. Panie Grzesiu!To fascynujące! Ale niech koniecznie szybko przetłumaczą kolejne części,do 7

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety,ten system tłumaczenia ze słuchu nie działa.Wychodzą kompletne nonsensy!Diagnozowanie wg Nowej Germ.jest super,ale to jedno,a co z TERAPIĄ ? Jaką proponują terapię?Słyszałam że ta GNM "wpędziła do grobu" sporo osób,w tym dzieci.Oczywiście nie jestem skłonna wierzyć mediom ale niesmak pozostał....Przydałoby się DEMENTI na ten temat.

   Usuń
 2. ZObacz proszę czy pod dalszymi częściami nie można nacisnąć guzika pod paskiem przewijania, który uruchamia wyświetlanie napisów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie Grzegorzu, umieścił Pan dwa razy ten sam film. Ten u góry jest w całości i ma polskie napisy od początku do końca. Ten na dole to jego pierwszy fragment, a w pozostałych fragmentach polskie napisy są tylko w niektórych częściach. Więc lepiej oglądać od razu ten cały (z żółtymi napisami).

   Usuń
 3. Wprowadzenie już wysłuchałam, jutro reszta;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wczoraj obejrzałam wprowadzenie, które trwało ponad godzinę, dzisiaj chciałam obejrzeć "konkrety" a tam zupełnie to samo co we wprowadzeniu tylko podzielone na części. Chyba, że coś źle patrzę?

  OdpowiedzUsuń

rak jest uleczalny: